Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie będzie ulica Lidla? Zaskakująca petycja wpłynęła do Urzędu Miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2019 r. o 19:26 Powrót do artykułu
Jak może być „petycja w interesie publicznym” skoro stoi za nią Łakomy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za pieniądze nas wszystkich administracja miejska musi roztrząsać ejakulaty kalekiego umysłu pana "radcy"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nadal nie ma ulicy wybitnego strategia Wojsk Polskich gen. Rozwadowskiego?! To właśnie On był twórcą strategii obejścia wojsk bolszewickich od strony Wieprza w 1920 r. TO JEST SKANDAL, że nadal nie ma ulicy jego imienia!!! Wybitny Polak na to zasługuje! Zwłaszcza, że w przyszłym roku będziemy obchodzili rocznicę tegoż wielkiego zwycięstwa!
Parę lat temu pisemnie zaproponowałem Prezydentowi Lublina nadanie nazwy gen. Rozwadowskiego południowemu odcinkowi "trasy zielonej" (przedłużeniu Lubelskiego Lipca). Komisja "nazewnicza" (do której pismo przekazano) tę propozycję "odłożyła do szuflady"; drugi postulat (o szlak ulic papieskich) potraktowano znacznie gorzej.  Proszę rozważyć zbieranie podpisów pod wnioskiem lub petycją o uhonorowanie Lublina oraz odpowiedniej ulicy nazwiskiem generała Rozwadowskiego.
 O ile petycję z Rozwadowskim popieram, to jestem przeciwnikiem nadawania ulic od księży itp. podobnej czarnej mafii. Polska jest krajwm wolnym wyznaniowo i nie ma potrzeby wpychac na każdym rogu krzyży i nazw świętych, na to miejsce jest w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ul. Kaczeńcowa? Czym się ten jakiś pewnie nawet nie Polak Kaczeńcow zasłużył dla Lublina?
 zginął w zamachu pod smoleńskiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nadal nie ma ulicy wybitnego strategia Wojsk Polskich gen. Rozwadowskiego?! To właśnie On był twórcą strategii obejścia wojsk bolszewickich od strony Wieprza w 1920 r. TO JEST SKANDAL, że nadal nie ma ulicy jego imienia!!! Wybitny Polak na to zasługuje! Zwłaszcza, że w przyszłym roku będziemy obchodzili rocznicę tegoż wielkiego zwycięstwa!
Parę lat temu pisemnie zaproponowałem Prezydentowi Lublina nadanie nazwy gen. Rozwadowskiego południowemu odcinkowi "trasy zielonej" (przedłużeniu Lubelskiego Lipca). Komisja "nazewnicza" (do której pismo przekazano) tę propozycję "odłożyła do szuflady"; drugi postulat (o szlak ulic papieskich) potraktowano znacznie gorzej.  Proszę rozważyć zbieranie podpisów pod wnioskiem lub petycją o uhonorowanie Lublina oraz odpowiedniej ulicy nazwiskiem generała Rozwadowskiego.
O ile petycję z Rozwadowskim popieram, to jestem przeciwnikiem nadawania ulic od księży itp. podobnej czarnej mafii. Polska jest krajwm wolnym wyznaniowo i nie ma potrzeby wpychac na każdym rogu krzyży i nazw świętych, na to miejsce jest w kościele.
Potrzeba rozwagi. Zabrakło jej w postaci krzywulca, jaką jest ul. Jana Pawła II. Określenia "błogosławiony" i "święty" również można by pomijać - poza szczególnymi sytuacjami (ale nawet na lubelskim Starym Mieście nie ma takich ulic, więc chodziłoby o absolutne wyjątki). Szlak ulic papieskich wyróżniałby Lublin (i takie uzasadnienie podałem) - przykładowo: Piusa X (ulica blisko Kościoła p.w. Miłosierdzia Bożego), Benedykta XV (odcinek Diamentowej na północ od w/w kościoła), Piusa XI (przezywana Krochmalną ulica w rejonie Klubu Jeździeckiego). Pius XI (Achille Ratti) pasowałby do Gen. Rozwadowskiego, ponieważ osobiście opatrywał żołnierzy na pobojowisku Bitwy Warszawskiej. Sam zaś Generał Rozwadowski mógłby stać się patronem mającej powstać w tym rejonie szerokiej ulicy lub niedawno wybudowanego wiaduktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a co z WIADUKTEM im BETONIARZY PRL na GRYGOWEJ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocno (a nawet mocarnie) brzmiałaby nazwa "LIDL - Strasse".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakby nazwać Hitler Platz znowu Litwę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadzio mawiał, że w niemieckich sklepach kupują Niemcy lub Volksdojcze. A może więc ulica Volksdojcza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ul. Kaczeńcowa? Czym się ten jakiś pewnie nawet nie Polak Kaczeńcow zasłużył dla Lublina?
 Był ponoć bratem przyrodnim Rosjanina Klozetowa, który wymyślił coś, co dziś nazywa się muszla klozetowa. Pomagał mu w tym wymyślaniu, robił za testera prototypu. Z resztą ponoć mają coś wspólnego również z innym Rosjaninem, Koncertowem, którego imienia muszla (muszla koncertowa) stoi w Ogrodzie Saskim. Mam nadzieję, że pomoglem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli JA wrócę do Polski, to wtedy Wy wrócicie do zbierania szparagów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten pan się dowie najpierw skąd jest nazwa tych ulic. Durny pomysł nawet jak na żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A naiwny wnusio uwuerzył i kupuje patriotycznie w polskich, drogich z małym wyborem i starym towarem Powodzenia jak masz życzenie ja się z patriotyzmu wyleczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@japolan, o ile nie przeszkadzałby mi "szlak ulic papieskich" , tak myślę, że należałoby przemyśleć Piusa IX oraz Piusa XI, bo adresy by się bardzo myliły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TEN PAN który to proponuje - jest na pewno chory i ma urojenia paranoidalne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpodstawne zawracanie du[y urzędnikom powinno być karalne. O tej petycji wiemy, a ile jest równie glupich pism wpływajacych? I ludzie mająpóźniej pretensje, ze urząd wolno pracuje.. ciekawe jak ma pracować jak obsługuje takie wymysły??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się miasto nie rozwija...och pardon ( zaraz mnie zaatakują no bo ławeczki gdzies dwie nowe postawili, a to mural nowy, a to nowe kwietniki itd.itd) rozwija ale nie tak jak powinno, nie rozwija się przemysł, biznes..a jak się rozwija to w tempie żółwim..to urzędnicy zajmują się takimi " pierdami"...nazwac ulice Lidlem...gdzie pobudować pomnik..jednym slowem...jakie miasto...takie problemy:)
 To buduj Waldziu fabrykę a nie płaczesz, że się biznes nie rozwija. Miasto nie jest od rozwijania biznesu tylko infrastruktury, żeby ten biznes chciał do niego przyjść. I rozwija tą infastrukturę. A jak przychodzi jakiś biznes to zaraz protesty mieszkańców są organizowane. Pewnie wśród tych prostestujących bywasz i Ty Waldziu, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat temu pisemnie zaproponowałem Prezydentowi Lublina nadanie nazwy gen. Rozwadowskiego południowemu odcinkowi "trasy zielonej" (przedłużeniu Lubelskiego Lipca). Komisja "nazewnicza" (do której pismo przekazano) tę propozycję "odłożyła do szuflady"
 A cóż mieli zrobić skoro sama ulica póki co też w szufladzie leży :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy obywatel na medal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkopy idą na całego. Gdy stypendyści Bundeswehry mają swą agitkę i klepią szkopskie durchschlagry na okrągło to i nagła miłość do Tych co zostawili nam w spadku Majdanek nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...