Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"...coraz więcej nauczycieli lubelskich szkół idzie na zwolnienia lekarskie, obawiając się zakażenia w pracy." - to nie jest zgodne z prawem. Kto będzie pracował na pensje strachliwych "edukatorów"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem. I jestem oburzony. Nie wyobrażam sobie uciekać od pracy i odpowiedzialności. Wszyscy są narażeni - lekarze, pracownicy sklepów, listonosze. Jak można zostawiać uczniów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi bardzo dobrze. Sklep rząd do tej pory nie zamknął szkół to ronia to sami dyrektorzy i chwała im zato. Dzieci, młodzież są największymi ROZNOSICIELAMI koronowirusa! Chore dziecko już kilka dni przed wystąpieniem objawów CHOROBY zaraza! Jak również potem po przechorowaniu jeszcze potem 10dni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem.[...] Nie wyobrażam sobie uciekać od pracy i odpowiedzialności. Wszyscy są narażeni - lekarze, pracownicy sklepów, listonosze.  Jak można zostawiać uczniów?
 "Jestem nauczycielem." A jużci - taki z Ciebie nauczyciel, jak z ministra Sasina mąż stanu...               "Wszyscy są narażeni - lekarze, pracownicy sklepów, listonosze".  Tak samo - czyżby?!!     Dzień w dzień, przez wiele godzin w stosunkowo niewielkich, zamkniętych pomieszczeniach, mając do czynienia i będąc niejednokrotnie - bez żadnych zabezpieczeń! - w bliskim kontakcie  z dziesiątkami lub nawet aż z setkami dzieci?!!  "Nie wyobrażam sobie uciekać od pracy i odpowiedzialności." Właśnie zmarł w Rybniku, uczący w dwu podstawówkach 54-letni,  historyk -  zakażony COVID-em w szkole i nieposiadający chorób współistniejących.Wcześniej zmarło czterech nauczycieli: 44-letnia pedagożka z Osieka, 55-letni nauczyciel prywatnej szkoły w Warszawie, 42-letnia anglistka z Krakowa i nauczyciel z 33-letnim stażem pracy, uczący w technikum samochodowym w Strzelinie. Definitywnie "uciekli od pracy i odpowiedzialności" - w zaświaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...