Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie dobrze zjesz i odpoczniesz

Utworzony przez RezusChytrus, 12 listopada 2013 r. o 16:03 Powrót do artykułu
coś niesamowitego - miasto zapisało że trzeba nam więcej żydów, a może też i niemców, amerykanów, rosjan, czechów itd.... to miasto niedługo całe powróci w ręce żydów i to chyba o to wszystkim chodzi. GRATULACJE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, w Lublinie można zjeść wszystko w miarę przystępnych cenach i to się ceni :)http://przystanlublin.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczedo promujemy żydów w Lublinie,mało już ich jest ?Nie podoba mi sie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczedo promujemy żydów w Lublinie,mało już ich jest ?Nie podoba mi sie to.
  bo to miasto żydowskie, jak kupę innych, Bełżyce, Kock. Lubartów, itp. a zydzi twierdzili "nasze kamienice a ulice wasze", także, brawo, oddajmy im wszystko a my do afryki do buszu bo zabraknie dla nas miejsca w naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jak kto ale pejsaty w Lublinie i Polsce kasy nie zostawi :(   Trzeba  promować dobra kuchnią  regionalna ale takowej w Lublinie chyba nie ma , przynajmniej nie trafiłem na taką natomiast o forszmaku można zapomnieć no chyba że ktoś potrafi i zrobi w domu to pyszne danie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...