Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie mogą wzrosnąć opłaty za śmieci. Firmy chcą więcej pieniędzy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 kwietnia 2018 r. o 09:32 Powrót do artykułu
Brak konkurencji i totalny monopol. Tak się kończy zawsze gdy urzędnicy chcą rządzić gospodarką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo żuczek gnojny !,,,, zagłosujemy na ciebie a ty nam zrobisz zeby twoi kolesie zarabiali !! Dobrze to sobie podkładałeś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym smieciarzom to się yebie w głowach. Ludzie mają mieć w chooy kontenerów i robić za nich robotę, a oni jeszcze więcej hajsu chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina rządu a nie Żuka!!!! bo wymyślili n-tą liczbę pojemników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba z czegoś sfinansować kampanię wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory nie zwalajcie tej podwyżki na prezydenta, nowe przepisy uchwalił pisowski rząd a nie prezydent Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu prezydent Żuk (PO) chce podnieść opłaty za śmiecie i wodę - to taka przygrywka gazetowo sztandarowa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo żuczek!,,,, zagłosujemy na ciebie a ty nam zrobisz żeby twoi kolesie zarabiali!! Dobrze to sobie podkładałeś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina Żuka!!!! bo wymyślili n-tą liczbę pojemników, a poprzedni rząd Kopaczowej wymyślił takie farmazony w 2014 roku, a zaczęło się od rozporządzeń "unni jewropejskiej", która nakazała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba z czegoś sfinansować samorządową kampanię wyborczą miasta ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu prezydent Żuk (PO) chce podnieść opłaty za śmiecie i wodę - to taka przygrywka gazetowo sztandarowa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpady mieszane daję do kompostownika plastikowego i mam świetny kompost, papier i metale mogę dawać do pobliskiego punku skupu, zostaje tylko plastik i szkło. I maja mi dać podwyżkę? Po moim trupie, rozpętam taką kampanie przedwyborcza, ze p. Żuk zacznie w końcu preferować tych odbiorców którzy myślą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci. Największe oszustwo samorządowców ostatnich lat!  Oddajemy surowiec, SUROWIEC(!!!) posegregowany, oddzielony od tego,  co faktycznie jest odpadem i jeszcze musimy płacić naprawdę duże pieniądze  by ktoś sobie ten surowiec wziął i jeszcze go sprzedał z zarobkiem.  Czym jest papier oddzielony od innych odpadów? Surowcem za który przetwórcy tego papieru płacą pieniądze!  Szkło? Jest, jak się nie mylę, jeden  zakład w Polsce przetwarzający który  odbiera każdą ilość! O plastiku i metalu nawet nie wspomnę bo trzeba być kretynem aby tego nie wiedzieć.  Śmieci to żyła złota dla firm z tej branży bo dostają kasę dwa razy!!!  Raz od Nas, drugi raz od odbiorców. Szczerze to mam gdzieś tą całą segregację  właśnie dlatego że muszę się tak trudzić (mieć cztery pojemniki) i jeszcze za to płacić.  Niech się trudzą ci, co na tym zarabiają.  Ja po podwyżce wyrzucam wszystko do jednego wora z małym wyjątkiem -  plastik i metal sprzedaję sam, nie wyrzucam za darmochę. Dziękuję za wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucanie papieru, plastiku i metalu do śmieci to wyrzucanie własnych pieniędzy. Jak będę miał więcej płacić za wywóz to kończę z segregacją, a może nawet srał będę do śmietnika. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wszyscy będą segregowali odpady na 5 frakcji i jeszcze zapłacą za to podwyżkami. Pieknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
pisiory nie zwalajcie tej podwyżki na prezydenta, nowe przepisy uchwalił pisowski rząd a nie prezydent Lublina
płatne trolle specjalnie piszą o Żuku, żeby na jego konto zapisać tę podwyżkę, ale wątpię żeby ciemny lud to kupił, marna propaganda rodem z TVPis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka kampania wyborcza idioci? Na wywózce śmieci samorząd nie może zarobić ani złotówki. System ma się bilansować - miasto ani nie może do niego dokładać ani na nim zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nic nie będę segregować. Za posegregowany surowiec odbiorca płaci. Proponuje bojkot segregacji w blokach. To nie będą mieli więcej kursów i będzie taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zauważył ktoś ze to jest monopol. Dwie firmy podzieliły się terenem i wszędzie jest tylko jedna oferta dużo zawyżona. Dobra robotę ta firma Koma robi, popsuła monopolistom trochę szyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta reforma śmieciowa jest chora.A tak na początku zachwalali że będzie taniej niż wcześniej...no i u mnie opłata wzrosła trzykrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...