Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie nie będzie ulicy Do lasu

Utworzony przez jantar, 20 lutego 2009 r. o 02:08 Powrót do artykułu
Co to za facet ten Gawryszczak? Ludziom na siłę swoje fantazje wtłacza. Mentalnie "beton" totalny. Uchowaj Boze od takich radnych w następnej kadencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH SIĘ WSTYDZĄ CI CO WYBRALI NA RADNEGO FANATYKA RELIGIJNEGO,ALE ZE DLA TAKICH NAWIEDZONYCH KAŻDY ABSURD JEST DOBRY TO PODPOWIEM ŻE MOŻNA BY WSZYSTKIE ULICE NAZWAĆ IMIENIEM JANA PAWŁA TYLKO PONUMEROWAĆ NP.JANA PAWŁA 1 JANA PAWŁA 2 ITD CZYŻ NIE BYŁO BY PIĘKNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zwócić uwagę, że na mapach naszego miasta jest już jedna ulica Brylantowa (równoległa do ul. Opalowej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym proponował nadać jej imię porucznika Kazubka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co złego jest w nazwie "Do lasu"? Bardzo fajna nazwa. W tamtej okolicy jest też nazwa "Na stoku" i nikogo to nie razi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to będzie przedłużenie brylantowej w kierunku oazy i azsu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADNI=BEZRADNI PARTII WPiSDU ZACHOWUJĄ SIĘ JAK AMATORZY!!DZIECI I MŁODZIEŻ Z GIMANZJUM MĄDRZEJ REAGUJE I WYPOWAIDA ZDANIA NIŻ LUBELSCY DECYDENCI, PONOĆ Z WYBORU!!LUBLIN BYŁ WIOCHĄ, JEST WIOCHĄ I NIĄ NESTETY ZOSTANIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Lublinie będą dwie ulice Brylantowe. Jedna już jest między Szafirową a Ametystową, a teraz druga jako jedna z tych nowych. Wprawdzie przy tej pierwszej nie ma żadnych numerów bloków ale jednak na mapie miasta widnieje. To chyba kolejna pomyłka naszych wspaniałych radnych. Ja bym zamiast Brylantowej proponował jeszcze inne nazwy nowym ulicom np. Lapisowa, Akwamarynowa, Alabastrowa, Kalcytowa, Morionowa, Turmalinowa, Malachitowa, Jadeitowa, Obsydianowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...