Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie powstanie Aleja Sportu

Utworzony przez ADSO, 10 kwietnia 2008 r. o 12:03 Powrót do artykułu
Wąwóz to oczywiście doskonałe miejsce do biegania, szkoda tylko, że miasto nie zajmie się psami, które właciciele wyprowadzają na spacer zapominając o kagańcu i smyczy. Ostanio, kiedy tam biegałem biegło za mną wielkie bydlę. Kiedy się zatrzymałem - właścicielka psa powiedział to swojego męża: "Heniu złap psa bo jeszcze pana ugryzie". Nie wsponę, że wąwóz to wielka ubigacja dla wszystkich psów. Dziękuję bardzo za bieganie w takich warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwagi tym, którzy biegają wieczorem po wąwozie. Mogą pościgać się z rozwydrzonymi kundlami bez kagańców. Super się biega naprawdę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech lepiej powstaną równe chodniki i ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZESTALI BY OCZY MYDLIć MIEJSCY URZęDNICY,BO TAK NA RAZIE TO NIC NIE ROBIą JAK ZA PRUSZKOWSKIEGO,A POKAZUJą JAKIEś PLANY, A CZAS UCIEKA ACHA ZAPOMNIAłEM PENSJA IM LECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...