Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kto mieczem wojuje od miecza zginie ... kto uważa się za chrześcijanina niech przeczyta i poważnie się zastanowi nad tym-------> Google : " Samobójczy scenariusz dla Polski - amerykańskie bomby atomowe w Polsce. Proroctwo Daniela i apel modlitewny "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderz się w pierś i zaneguj że to co mówisz jest poprawe z samym Tobą!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden POcisk moździerzowy starczy na tę bandę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko żeby mi nie było siorbania glutem gdy was wyślą do Iranu czy Afganistanu. Wybraliście taki fach i tyle. Gleba koty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wierzy w rekrutacje? Do budzetowki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydałyby się takie testy do Straży Miejskiej w Lublinie, a nie pytanie: od kogo pan jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrzynia drewniana spalenizną nadziewana. tak wygląda ciało po użyciu materisłów wybuchowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że w polskiej armii kobiety muszą golić krocze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja dawno sie odbyla na papierze teraz tylko formalnosc dla plecakow i swoich przydupasow ostatnio taka szopka miala miejsce w grudniu dla kandydatow do służby więziennej w lublinie po prostu tam i tu tylko po duzej znajomosci i niech nie mowia ze tak nie jest  ani szkola ani era zrobia z plecaka oficera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Po lak. Chyba nimutka zazdrości z ciebie wychodzi? Nie chcieli nigdzie przyjąć bo nawet w zawodówce było pod górkę? Czy z małolata kardło się nokie 3310 i opinia jest jaka jest? 10 lat temu zdałem taki test w Lublinie i zdałem taki test w Warszawie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny suweren
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mundur tyłko dla panów!!! Tradycyjnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce się pracować, to do armii-taktyka wszystkich cwaniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy naszych granic. Juz moge spac spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można dobrowolnie, z własnej woli iść w kamasze? straceńcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny chłopaki, szacunek. Nie słuchać tych klawiatórowych frajerów piwniczaków co to w życiu nie przebiegli więcej jak 50 metrów do autobusu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że w polskiej armii kobiety muszą golić krocze?
 Komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci niedoszli "oficerowie" nie prezentuja sie zbyt imponujaco;p PS: takie testy sprawnosci to ja mialem za szeregowego trepa w zasadniczej sluzbie wojskowej a to maja byc oficerowie...żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci niedoszli "oficerowie" nie prezentuja sie zbyt imponujaco;p PS: takie testy sprawnosci to ja mialem za szeregowego trepa w zasadniczej sluzbie wojskowej a to maja byc oficerowie...żałosne.
 Ta tylko, ze ten nasz bieg na 3 km byl w pelnym oporzadzeniu z bronia a ci sobie w dresikach i obuwiu sportowym truchtaja hahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, nazywajcie mnie szowinistą, ale nigdy nie zmienię zdania, że dziewczyny nie powinny biegać z bronią po poligonie, a tym bardziej po polu walki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...