Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ci z dobrym portfelem co mieszkają w konopnicy powinni bulić za wszystko w lublinie. czego oni korzystają z lublina a podatki płacą na wsi. dlaczego ludzi zameldowani w lublinie mają utrzymywać bogatych lekarzy i prawników???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby jak korzystamy z Lublina?Miasto w niczym nam nie pomaga.Płacimy podatki w gminie i to ona nas wspiera drogami,oświetleniem,infrastrukturą,miasto nic do tego nie wnosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci z dobrym portfelem co mieszkają w konopnicy powinni bulić za wszystko w lublinie. czego oni korzystają z lublina a podatki płacą na wsi. dlaczego ludzi zameldowani w lublinie mają utrzymywać bogatych lekarzy i prawników???
Pan jest nieukiem czy rodzice wychowali na bezmózga? Każdy płaci podatki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci z dobrym portfelem co mieszkają w konopnicy powinni bulić za wszystko w lublinie. czego oni korzystają z lublina a podatki płacą na wsi. dlaczego ludzi zameldowani w lublinie mają utrzymywać bogatych lekarzy i prawników???
no więc geniuszu dedukcji. jestem bogatym lekarzem, mieszkam w gm Jastków. I wiesz co? nadal zameldowany jestem w Lublinie i tam płacę podatki. I czy ty mnie utrzymujesz czy ja ciebie ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rebus: Develop.Warszawa.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas wziąść przykład z Rzeszowa. Włączyć do Lublina gminy Wólka i Głusk (w całości) oraz Świdnik. Przydałaby się też Elizówka (gm. Niemce). To na początek. W dalszej częsci należy się zastanowić nad Motyczem, Uniszowicami, Dysem, pozostałościami położonych poza granicami Lublina Zemborzyc tymbardziej, że rodowici mieszkańcy tych miejscowości stanowią obecnie najwyżej 30% mieszkańców a dzieci wielu "lekarzy i prawników" korzystają z edukacji w Lublinie od I klasy szkoły podstawowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo w mieście ludzie mieszkają głownie w blokach i starych kamienicach. Jeśli chodzi o Zamość i Białą Podlaską radziłbym autorowi sprawdzić czy chodzi o miasta czy o gminy wiejskie, które również mają siedziby w tych miastach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Konopnicy i niech nikt z Lublina nie myśli że coś do mnie dokłada. Można nawet powiedzieć że pomagamy miastu korzystając ze sklepów teatrów itd. Nawet MPK jest opłacane przez gminę więc nie piszcie że coś dokładacie. Do miasta jak jadę muszę płacić za parkowanie chyba że jadę napędzać lubelskie bary i rozrywkę wtedy daję zarobić taksówkarzom z lbn. Nie pracuję w Lublinie i bardzo się cieszę że moje nie małe podatki idą na gminę a nie na nowy deptak( stary już jest zły i za ciasny na kebaby piwo i gogo?)albo planowaną stację w rezerwacie Stary Gaj.Pozdrawiam mieszkańców Lublina. Żyjmy w zgodzie i nie bądźcie zawistni że ktoś nie chce mieszkać w 30m apartamencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak przyłączyć Lublin do Motycza ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...