Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W niedzielę zakupy tylko do godz. 13? Rano do pracy, po południu do kościoła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2017 r. o 09:39 Powrót do artykułu
taliban ku rwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczujecie od rana? Przecież gość powiedział wyraźnie, że popołudniami sprzedawcy mieli by czas zjeść obiad czy pójść do kościoła! Próżno w tytule szukać obiadu a kościołem zawsze można buzię wytrzeć..Władcza się zmieniła, ustrój się zmienił ale Sztandar Ludu dalej trwa na "powierzonym mu odcinku"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kościoła ? w niedzielę ? jasne , już lecę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy myślicie że jak będę pracowała do 13 to przyjdę do domu na obiad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już widzę jak galeria albo market otwierają się na cztery godziny zakaz, tylko propagandowo ubrany. jak na ironie niemcy chcą swój znieść... ja bym chętnie popracował w niedzielę i odebrał wolny dzień w tygodniu, by coś załatwić, pójść do lekarza o dowolnej godzinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irytuje mnie jak ktoś planuje ludziom czas..... Oczywiście popieram niedzielę bez handlu, ale co kto będzie w ten dzień robił to jest jego sprawa...Po co pisać "do Kościoła" "z rodziną". Niczyja to sprawa jak dzień wolny spędzają ludzie i z kim, każdy spędza jak chce. Ważne żeby był dzień wolny, kiedy jeśli ktoś chce będzie odpoczywał, bo jeżeli nie zechce to też nikomu nic do tego. Niektórzy chcą być świętsi od samego Papieża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też chcę mieć wolną chociaż jedną, jedyną niedziele na miesiąc. Rolnik-hodowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, no , ładnie, widze że pójście do kościoła wpisuje się juz jako obowiązek, tak przynajmniej wynikaz tytułu artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Rolnik , sam sobie taką pracę wybrałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zaprotestować przeciwko temu ogłupianiu społeczeństwa, że niby "dla czyjegoś dobra". Nie widzę problemu: wykluczyć handel i usługi + infolinie ze zrównoważonego czasu pracy w niedziele i święta. Niedziele płatne podwójnie + świeta płatne potrójnie i jaki macie problem ? Płacić się pracownikowi się nie chce, tylko szuka się wyzysku, ten kto pracuje w niedziele i dostaje tyle samo (bo zrównoważony czas pracy) jak za zwykły dzień chyba rozumie o czym mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, niech coś w końcu zrobią dla tych którzy mają narzuconą pracę w niedzielę.. wiadomo fajnie pojechać sobie na zakupy do galerii ale bądźmy ludźmi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech płacą pracownikom galerii 3 razy więcej za dzień wolny i po problemie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze w tym wszystkim jest to że chodzi o PIENIĄDZE, przegłosują projekt, a mniej pieniędzy dostaną szeregowi pracownicy! TEGO WSZYSCY CHCECIE? Bo nie chodzi o to że ktoś musi pracować, tylko żeby mniej mu zapłacić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahahah kur...wa a pisiory jak zawsze do kazdego tematu musza wlaczac kosciol . jesli pajace mysla, ze dzieki temu obroty kosciola zwieksza sie ( chodzi o pieniadze na tace ) to sa w ciemnej du..pie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS to taki obecny PZPR - obie partie zakazywały handlu w niedziele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w weekend! Może chce pracować, ale za więcej kasy! Ktoś mnie o to zapytał? Nie chcecie płacić pracownikom taka jest prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie pięknie, ale czemu mowa jest tylko o poszkodowanych kasjerach ktorzy musza pracować w niedIele. Jest wiele branż gdzie nie podnosi sie dyskusji na ten temat. Nie mówię tutaj o policji czy innych słyżbach, ale np. Infoliniach telekomów. Tutaj i rozwiązuje spr Kl i sprzedaj usługi. Moim zdaniem nie sprawiedliwe jest to że walka się toczy tylko o jedną grupe zawodowa. Każdy się wypowiada że to czas z rodziną jest ważny i w ogole, ale jak mmsy czy internet nie dziala w niedziele czy największe święta to trzeba dzwonić do operatora. Jak zrobiliście Państwo zdj grobu 1 listopada i nie można mmsem komuś wysłać to nawet dzwonivie z cmentarza. Życzę wszystkim abyśmy zachowali zdrowy rozsądek i nie przesadzali z tymi zakazami. Do tej pory sklepy były pootwierane w niedziele i mam nadzję że tak pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram projekt w którym płacą więcej w handlu, infoliniach, produkcji i usługach! Wyłączyć te grupy ze zrównoważonego czasu pracy w weekendy i święta! Bo żaden z pracodawców nie zapłaci za to, że na mocy ustawy ma się wolne. Dzięki temu bublowi będą płacić mniej obecnym, a kilka procent zostanie zwolnionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki obiad jaki kościół tak było 30 lat temu.pis jest zakonserwowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a alkohol w sprzedaży od 13. Komuna wraca. Polska w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...