Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W obronie sądów chcą protestować do skutku. Dziś kolejny raz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2017 r. o 21:04 Powrót do artykułu
Czy to prawda że Soros sponsoruje świeczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury i s-ka też woli, żeby został PO staremu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miarka sie przebrala. mleko sie rozlalo to juz jest koniec pisiorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że Soros sponsoruje świeczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miarka sie przebrala. mleko sie rozlalo to juz jest koniec platformersów i lewaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury i s-ka też woli, żeby został PO staremu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warzywa i owoce od Burego rozdają ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warzywa i owoce od Burego rozdają ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest Żuczysko dzisiaj ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#astroturfing
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury i s-ka też woli, żeby został PO staremu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie byliscie gdy POPSL przyjmowali ustawe 1066 ? z Pisem czy w Domach ? PIS był przeciwko - zajrzyjcie do sejmu... TVP-PO-PSL nie informowało o tym. dziś ta ustawa pozwala na zaproszenie policji z V4 wtedy pozwalała i być moze by była wykorzystana policja z innych Unijnych Państw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Żuuuuuuuuuuczysko ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#KASTA sądowa do reformy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLACY TAK TRZYMAC DO SKUTKU KACZYNSKI MUSI ODEJSC POLITYKI NIECH SIE ZAJMIE KOTEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........a ja chcę tylko wiedzieć co to za matki i ojciec co to własne dzieci na marsz przeciw prawowitej władzy ciągają i ubliżają Polakom? Do szkol im pod górę było chyba bo tak jakoś złe z oczu! Chamstwo nie wyedukowane prawidłowo i zbydlęcone kompletnie merytoryki nie zna i nie wie że to dla dobra nas wszystkich PiS działa a nie pod linijkę jakich obcych islamistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jazda z tymi komuchosędziostwem , zreformować ich doszczętnie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Polakiem a nie fanem PiS-u. Dla protestujących jestem antysemitą, homofobem oraz zatwardziałym antykomunista. Mam 52 lata. Nie mogę patrzeć na to co się dzieje w ojczyźnie. Jak grupa ludzi protestuje przeciw rządowi który został wybrany w wolnych wyborach, który w swym programie wyborczym miał reformę sądów. Na to głosowało ponad 37% i należy to uszanować. Opozycja w kraju demokratycznym powinna walczyć na programy wyborcze a nie wyprowadzając ludzi na ulicę. Kilkunastu cwaniaków którzy stracili władzę przy pomocy niejasnych sponsorów którym zależy na zniszczeniu tego kraju. Polacy się obudzili a w tym i ruchy narodowe. Polacy mają już dosyć okradania siebie i okradania tego kraju. Wzywam obywateli polskich jeśli nie podoba wam się w tym kraju możecie go opłacić. I tak większość z tej totalnej opozycji posiada dwa paszporty. Nawet jeśli macie coś na sumieniu to państwo do którego możecie wyjechać nie wydaje swoich obywateli. Dzięki takiemu zachowaniu posłów, senatorów i innym przedstawicieli totalnej opozycji nie jesteście godni publicznego zaufania i gwarantuje cię PiS-owi i mam nadzieję że i partiom narodowym możliwość objęcia całkowitej władzy. W końcu Polska będzie wolna suwerenna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie teraz sądy są wolne. Nawet bardzo wolne. Po kilka lat wleczą się sprawy dotyczące życia obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy obywatele musieli pogodzić się ze zmianami ustrojowymi: tracili pracę, tracili nabyte prawa, a nadzwyczajna kasta trwa jak w innym świecie. Dlaczego Polacy nie myślą samodzielnie, tylko ulegają manipulacji? Żal ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...