Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek H&M otworzy nowy sklep w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez luskertoip, 8 listopada 2012 r. o 16:55 Powrót do artykułu
Zaciekawiła mnie sprawa reklamy H&M - cale Krakowskie mamy obwieszone we wstążkach tej firmy. Wygląda to tragicznie... różowe, niestarannie wykonane szmaty nawinięte na drut... Ciekawi mnie kto i na jakiej podstawie wydaje zgody na takie oszpecanie miasta.... Chyba ze ludzie od lubelskiego wizerunku planują zmianę hasła reklamowego miasta na "Lublin - Miasto Pedałów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym pięknym zagubionym mieście juto wielkie święto , tak niewiele się dzieje w tym mieście że otwarcie sklepu ze szmatami musi być takim wydarzeniem . A może o wydarzeniach kulturalnych tak byście napisali ale po co to komu brak wystaw fotograficznych festiwali i dobrych koncertów Lublin umiera i ludzie tu przebywający maja się dobrze jedynie urzędasy i ich rodzinki to oni decydują za nas .I czas powiedzieć mieszkańcom kto wziął odpowiedzialność za oszpecania miasta reklamami H&M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe no oczywiście bo gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc. W końcu na krakowskim powinna stać fabryka (tak tak, no bo całą produkcję z Lublina wynieśli) a tutaj znowu będą zatrudniać za marne grosze etc. Dajcie sobie trochę na wstrzymanie, zamiast się cieszyć że ktoś chce zainwestować tutaj pieniądze i to na pewno nie małe (proponuję zapoznać się z kosztami remontu takiego budynku) to cały czas wam pod górkę i wiatr w oczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by się nie działo, to ludzie będą narzekać. Dziwny naród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
NIe no oczywiście bo gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc. W końcu na krakowskim powinna stać fabryka (tak tak, no bo całą produkcję z Lublina wynieśli) a tutaj znowu będą zatrudniać za marne grosze etc. Dajcie sobie trochę na wstrzymanie, zamiast się cieszyć że ktoś chce zainwestować tutaj pieniądze i to na pewno nie małe (proponuję zapoznać się z kosztami remontu takiego budynku) to cały czas wam pod górkę i wiatr w oczy...
Otóż to, popieram. Te szmatki z HM mnie nie interesują ale przejde się kiedyś tam zobaczyć wnętrza i odnowioną fasadę kamienicy. Ja się cieszę że kolejna kamienica w centrum wygląda znakomicie. A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle. Ja nie wiem w czym oni mają problem? Nie chcesz to nie idź tam, nie kupuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-bogu wszystkowiedzący- A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle burasie z pod lubelskiej wsi zacznij od siebie pastuchu wracaj na wichurę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
gdyby kolejny Bank wprowadzał się na krakowskie, i bądź co bądź tylko wynajmował powierzchnię a nie remontował przy okazji cały budynek + 3 oficyny to oczywiscie "pieli byście" z zachwytu że kolejny bank na krakowskim, że szkoda że nie operator komórkowy etc.
Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera. Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperaci albo niekumaci. Banki, telefony komórkowe i butiki ze szmatami (drogimi szmatami). A H&M niczego nie zmieni, bo to też wiocha. Lepsze marki mam w ciuchlandzie za max 5 % ceny butikowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ch.... z H&M ja chce C&A lub Marks and Spencer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thx napisał:
-bogu wszystkowiedzący- A narzekacze zawsze będą. Stado głupków i tyle burasie z pod lubelskiej wsi zacznij od siebie pastuchu wracaj na wichurę
Hehe, śmieszny jesteś. W LBN się urodziłem i całe życie tu mieszkam. Nie wiem skąd masz takie "rewelacje". Coś sobie uroiłeś w swojej główce. Co tylko potwierdza to że nie ma co się przejmować zdaniem takich "narzekaczo-głupków" jak ty. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie!!! Dla mnie to super podejście firmy H&M, widać firma nie stawia tylko na kase i zysk, tylko chce społecznie współistnieć. Dlaczego? Ponieważ mało która firma decyduje się w obecnych czasach na otworzenie swojego sklepu w starej kamienicy w centrum miasta. Każda sieciówka idzie na łatwizne w blaszaki potocznie zwane Galerią, a tu H&M po raz kolejny pokazał, że potrafi pieknie współistnieć z lokalną społecznośćią. Jestem bardzo zadowolony z takie podejścia i mam nadzieję że ta firma otworzy więcej swoich sklepów ale w zwykłych kamienicach niż jakiś brudnych centrach handlowych. Piekne posunięcie. H&M znów zaskakuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że setny H&M znalazł się w naszym Lublinie! przynajmniej będzie tam cała oferta, którą posiada H&M (np. kosmetyki) bo w Plazie sklep był trochę okrojony w porównaniu z tymi np. w stolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Całe Krakowskie Przedmieście to wiocha i nic tego już nie zmieni, bo Krakowskie schodzi na psy i powoli wymiera. Kto w ogóle tam robi zakupy i jakie ? Chyba desperaci albo niekumaci. Banki, telefony komórkowe i butiki ze szmatami (drogimi szmatami). A H&M niczego nie zmieni, bo to też wiocha. Lepsze marki mam w ciuchlandzie za max 5 % ceny butikowej.
to fakt,że na Krakowskim prawie nic nie ma, same restauracje. ja osobiście nie lubię tamtędy przechodzić bo nie czuję tego klimatu , właśnie przez te knajpy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żyd siedzi i zaciera ręce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...