Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek komunikacja miejska w Lublinie będzie darmowa

Utworzony przez marcin, 2 grudnia 2010 r. o 15:24 Powrót do artykułu
autobusem nie jezdze ale to dobry pomysl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to poszalejemy mpk jutro !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełbasa wyborcza! miniam.. mniam..., a potem figa z makiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk przed wyborami chce sie podlizać Lublinianom, mnie nie kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to niezbyt dobry pomysł. No chyba że autobusów będzie więcej. Tak czy siak jeżdżę na miesięcznym więc ja z "promocji" nie skorzystam. A co gorsze ludzi może być dużo więcej i nie wszyscy będą mieścić się w autobusach. I tak, jeżeli mam bilet i jestem regularnym klientem a będę stał na przystanku bo wszyscy za darmo będą chcieli skorzystać to ja, ale i wielu innych zniechęcę się do MPK. No chyba że autobusów będzie na tyle dużo, żeby pomieścić wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli rozumiem, że mając miesięczny dostanę zwrot proporcjonalnie za 1 dzień ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie (Zdaję sobie sprawę, iż mój komentarz wniósł bardzo wiele do dyskusji )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W MIEJSKIEJ KOMUNIKACJI NIC O TYM NIE WIEDZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZTM musiał analizować ile straci na tym jednym dniu? Ojej... A jak ktoś ma samochód to na AŻ jeden dzień się nie przesiądzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co mi po darmowych przejazdach. Raz że mam bilet miesięczny. Dwa, że dzisiaj na kunickiego był taki korek, że idąc na piechotę wyminęłam 3 trolejbusy i kilka autobusów (w tym jeden zepsuty -.-), czyli nie opłaca się czekać na przystanku. Do szkoły ostatecznie nie dotarłam, z resztą jak większość klasy. Mogli by się wziąć za odśnieżanie, krakowskie jest jeszcze jako tako, ale reszta miasta to porażka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast porządnie odśnieżyć miasto to mydlą oczy darmowym mpk, które ma w ogóle kłopoty żeby ruszyć z miejsca ! A tego Żuka to jakoś przed wyborami pełno wszędzie, wcześniej jakoś tak o Lublin nie dbał, ale teraz walczy o stołek to zrobi wszystko żeby wejść w tyłek wyborcom, nawet narazi na straty mpk, Ekonom psia mać. A firmom odsnieżającym za darmo oddał 350 tys. I to ma być dobry gospodarz ? Za łopatę powinien złapać jak ludzie Sprawki , przynajmniej były by wymierne i widoczne efekty a nie rozdawać makulature i cukierki za nasze podatki ! Wasilewski i Żuk precz z Ratusza ! Ani nie złapiecie za łopatę ani nie umiecie zmusić innych żeby to zrobili ! Nie potrzebujemy takich nie udolnych ludzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytaj o to Prezydenta: http://www.itvl.pl/news/widoczat-z-dr.-krzysztofem-zukiem Dziś 19.00 wideoczat z Żukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby się wszyscy przesiedli na te autobusy to byłby prawdziwy koszmar. Kursują nie regularnie, jest ich mniej. Są zatłoczone. We wtorek wracałam z pracy przegubowym 57. Dwie kobiety zasłabły, ludzie otwierali okno. Wszyscy jak sardynki w puszce. Naprawdę nikomu nie życzę takich doznań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jeśli ktoś nie pracuje, to może poszaleć przez cały dzień. Oby to się póżniej nie odbiło wysoko na podwyżkach biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz ciężko wejść do autobusu,ciekawe co będzie jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jutro kanary - pyk: "dźbry kontrola bilecików". Będą żniwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma Żuk do MPK??? Ach wy wyznawcy PiSu- we wszystkim wietrzycie podstęp. Zaraz coś zaśmierdzi to rzucicie hasło że "to żuk". darmowe przejazdy - spoko. Ale żeby te autobusy jezdziły. Co sie dzieje z autobusem nr 42? Od poniedziałku albo nie jedzi albo jeżdzi z 30% tych autobusach (opóznienia są oczywiste, ale jak nie przyjezdzają 3 autobusy pod rząd = nie ma autobusu 1,5 h) to się można wkuuuuurzyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁĄ ZIMĘ CHCĘ ZA FREE DYLIŻANSEM ŚMIGAĆ HEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak spółdzielnie sobie nie radzą to dlaczego jeszcze SM nie wypisuje im mandatów? Przecież to ich obowiązek. A na wszystkich osiedlowych uliczkach praktycznie nie da się jeździć... nie mówiąc już nic o chodnikach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
A co ma Żuk do MPK??? Ach wy wyznawcy PiSu- we wszystkim wietrzycie podstęp. Zaraz coś zaśmierdzi to rzucicie hasło że "to żuk". darmowe przejazdy - spoko. Ale żeby te autobusy jezdziły. Co sie dzieje z autobusem nr 42? Od poniedziałku albo nie jedzi albo jeżdzi z 30% tych autobusach (opóznienia są oczywiste, ale jak nie przyjezdzają 3 autobusy pod rząd = nie ma autobusu 1,5 h) to się można wkuuuuurzyć! [/quote] co ma żuk do tego szanowny ignoracie koko ? zanim zapytasz , dowiedz się : http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/340061,lublin-w-piatek-pojedziemy-autobusami-za-darmo,id,t.html [quote]- Z propozycją, by w piątek mieszkańcy mogli za darmo jeździć autobusami i trolejbusami wyszedł Krzysztof Żuk, z-ca prezydenta miasta - wyjaśnia Justyna Góźdź, rzeczniczka Zarządu Transportu Miejskiego. - Żebyśmy mogli wprowadzić to w życie, zgodę musi wydać jeszcze prezydent Lublina. Darmową komunikację wprowadził w czwartek Kraków. Takie rozwiązanie ma zachęcić kierowców, aby zostawiali swoje samochody na parkingach i korzystali z transportu zbiorowego. To pozwoli rozładować korki i usprawni poruszanie się po mieście.
PO-małpował po krakowie, włazi w tyłek wyborcom , ma jeszcze 3 dni żeby tej kiełbasy wyborczej narozdawać. MPK jeździ jak nie powiem co. Urzednicy zachecają do korzystania z mpk, a ja zachęcam do odsniezania ULIC !! GŁOSUJCIE NA ŻUKA - DOSTANIECIE CUKIERKI - ZAMIAST ODŚNIEŻONYCH ULIC I CHODNIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...