Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek strajk, ale nauczyciele się obawiają: "Czujemy się zastraszani"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2017 r. o 08:34 Powrót do artykułu
Czy ktoś wie ile zarabia (netto) nauczyciel mianowany z 39 letnim stażem pracy w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ci panowie z transparentem już parę lat temu mogli przejść na emeryturę. Ale działacze tak mają: okupują etaty aż usadowią na nich swoje dzieci. Bo w oświacie jak w urzędach i polityce: dziedziczenie posad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele to kolejni po górnikach wiecznie niezadowoleni. ZNP komuszy związek jątrzy ale wasz zwolennik Komorowski dawał dobre rady - weź kredyt nauczycielu albo zmień pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie się nie wybieram, popieram likwidację gimnazjów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za Donia mieli wynagrodzenia dobre, dopiero Kacor łobuz dał nauczycielom jałmużnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce nauczycieli jest w szkole a nie na ulicy... potem będą domagać się dniówki, która im się nie będzie należała. Przypomnę tylko, że większość tego towarzystwa była również przeciwna powstawaniu gimnazjów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestujący zapomnieli, że "nauczyciel" to kiedyś brzmiało dumnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za tendencyjny artykuł - niby przez kogo jesteście zastraszani ??? tez jestem nauczycielką i nic takiego nie odczułam! Jestem za likwidacją a ZNP niech się rozwiąże bo tylko mąci a nic konkretnego nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Domagamy się wynagrodzenia, a nie jałmużny"- najpierw należałoby ujawnić ile ta "jałmużna "wynosi. Dlaczego tych protestów nie urządzacie w sobotę?. Gdzie jest obrońca demokracji- kod?. Przez te strajki nauczycieli zagrożona jest moja demokracja. Zmuszają mnie do brania urlopu, wolnego, a ja mam zaplanowany na inny termin. Nie chcą być w przedszkolu, szkole z dziećmi. Widzę tutaj zagrożenie bezpieczeństwa dzieci. Pokazują, że w tej grze politycznej oni są najważniejsi- dzieci się nie liczą. Przypomnę wszystkim światłym, że wasza wolność, demokracja kończy się tam, gdzie zaczyna się moja. Czy dla waszych POlitycznych protestów należy zamknąć zakłady pracy?. Jesteście jak widać żałośni, zmanipulowani. Kod-owcy do protestu - przeciwko łamaniu naszych swobód, narzucaniu woli mniejszości, szantażowaniu, szafowaniu bezpieczeństwem dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO LEWACKI ZNP ZASTRASZA NAUCZYCIELI, KTÓRZY NIE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W CHUCPIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzieciaki patrzą i oceniają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile godzin rocznie pracujesz i ile rocznie zarabiasz strajkujący nauczycielu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znp głodowo strajkowało przeciwko gimnazjom, teraz znowu jątrzy przeciwko reformom i podpina to do eskalacji prymitywnych żądań o podwyżki - relikt PRL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra fotka- połowa tych protestujący nie jest nauczycielami, pewnie są na jakichś emeryturach. Spędy to ich ulubione zajęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" - postulaty Związku Nauczycielstwa Polskiego to jedynie pretekst, a tak naprawdę strajk wymierzony jest przeciwko rządowi i szefowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, Annie Zalewskiej" - Posłanka Nowoczesnej pani Madera - Schmidt w rozmowie z RMF FM chyba niechcący zdekonspirowała zorganizowany przez lewacke ZNP protest nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkujący nauczyciele popełniają poważny błąd. Wypaczają sens pojęcia nauczyciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego organizatorzy strajku ZASTRASZAJĄ nauczycieli, którzy CHCĄ NORMALNIE PRACOWAĆ Z DZIECIAKAMI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ten strajk? O to ze konczy się czas malowania paznokci na lekcjach i wyzywania dzieci od głąbów a czas wziąść się do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP Związek Nierobów Polskich :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic w piątek nie będzie większość szkół pracuje noemslnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...