Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek zdrożeje wywóz śmieci w Lublinie. Podwyżka jednak legalna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2019 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Niech ratusz się zamie firmą co miała wywozić śmieci. Na LSMie butelki do początku roku ani razu nie wywiezione, z pozostałych kontenerów też się przelewa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękować PIS-owi za tę podwyżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drożeje nie tylko w Lublinie ale w całej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Resort środowiska podwyżkę opłat argumentuje tym, że ma ona powstrzymać gospodarujących odpadami przed składowaniem zmieszanych odpadów komunalnych i niejako “napędzać” zbiórkę z podziałem na poszczególne frakcje (papier, szkło, plastik). Wyższe opłaty za składowanie to zatem potencjalnie wyższe poziomy recyklingu.Nowe rozporządzenie podnosi opłaty za składowanie odpadów o kodach 19 12 10 (odpady palne – paliwo alternatywne) i 19 12 12 (inne odpady, w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) odpowiednio w 2018 r. do 140 zł, w 2019 r. 170 zł, a 2020 r. i kolejnych – do 270 zł."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kraju rządzonym przez PiS dobrze żyje się jedynie misiewiczom z intratnymi posadkami, zwykły obywatel jest okładany kolejnymi podwyżkami podaktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie jest to podwyżka o 50%. jest to dużo. Nie mam możliwości wyboru firmy, firma nie dba o klienta bo i tak będzie miała kasę. Jak nie wystawię śmietnika dzień wcześniej to jest szansa że się nie załapię na wywóz śmieci, w tej chwili nie zatrzymują się przed domem i nie dzwonią do furtki. Nie ma przed domem kosza to nie ich problem. Ja płacę ale już nie mogę wymagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie rzadzi Zuk i jego ludzie. Po wyborach odrazu podwyzki. A ciemnogrod szedł głosowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Resort środowiska podwyżkę opłat argumentuje tym, że ma ona powstrzymać gospodarujących odpadami przed składowaniem zmieszanych odpadów komunalnych i niejako “napędzać” zbiórkę z podziałem na poszczególne frakcje (papier, szkło, plastik). Wyższe opłaty za składowanie to zatem potencjalnie wyższe poziomy recyklingu.Nowe rozporządzenie podnosi opłaty za składowanie odpadów o kodach 19 12 10 (odpady palne – paliwo alternatywne) i 19 12 12 (inne odpady, w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) odpowiednio w 2018 r. do 140 zł, w 2019 r. 170 zł, a 2020 r. i kolejnych – do 270 zł."
 A myślisz, że biurowce przy Srebrnej to z czego mają być zbudowane? Oczywiście, że z naszych pieniędzy wyciągniętych przy pomocy PKO SA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czlowieku to Żuk i jego towarzysze podnosza te oplaty hehehehehehe. Widac, ze ciemnogrod z PO sie tutaj wypowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czlowieku to Żuk i jego towarzysze podnosza te oplaty hehehehehehe. Widac, ze ciemnogrod z PO sie tutaj wypowiada
 W miastach gdzie rządzi PiS, też podnosi Żuk i jego towarzysze? Nie kompromituj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pięknie rządzi Żuk. Dług miasta rośnie i trzeba robić podwyżki a mieszkańców z roku na rok mniej. Miasto nie inspiracji a raczej zacofania. Gdyby nie Ukraińcy i studenci to miasto byłoby opusoszale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd podniósł opłaty, a trolle pisowskie dostały zadanie zrzucić na samorządy. I wypełniają polecenie. Dla dobra partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro JA muszę sortować to za co JA płacę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak legalna to się zgadzam,hahhaaaaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie wysokie nie ma podwyzek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy sortować i jeszcze za to więcej płacić gdzie tu logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to co widać na zdjęciu, to z tą firmą dawno powinna zostać zerwana umowa i nałożone winny być surowe kary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieliscie POpaprancow i Zuka i na nich glosowaliscie TO teraz placzcie i plac.cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd podniósł opłaty za składowanie o ok. 21.5% na jednej tonie - teraz policzcie sobie wagę swoich śmieci i zobaczycie jak niewielka kwotowo jest ta "rządowa" podwyżka - za resztę podziękujcie decydentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pojemniki na opakowania po farbach, lakierach, silikonach itp. Ludzie remontują mieszkania i nie mają ich gdzie wyrzucić. Opakowania te do żadnej frakcji się nie nadają. Niech wywożą je raz na miesiąc lub na dwa miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...