Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W poniedziałek protest pracowników prokuratury

Utworzony przez były skazany, 9 czerwca 2013 r. o 21:54 Powrót do artykułu
Niech prokuratorzy i sędziowie przyłączą się do strajku pracowników prokuratur i sądów. Mogą tymczosowo aresztować wszyskich pracowników prokuratur i sądów, bez szkody dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pałować WARCHOŁÓW i gonić do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do łopaty a nie protesty.Jeszcze im mało za pierdzenie w stołki i szukaniu Bogu ducha winnych niech wśród swojej bandy rozliczają się i zrobią rachunek sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie strajków. W przypadku pracowników prokuratury możemy mówić tylko o proteście. Praca w sekretariacie prokuratury łatwa i przyjemna wcale nie jest. Ludzie myślą, że nic nie robimy, pijemy kawke, plotkujemy, i zarabiamy kokosy. A tymczasem pracujemy za śmieszne pieniądze - przykład 2078 zł brutto po 4 latach pracy, premie? jak są to w wysokości 1% miesiecznie, tak tak jednego (nie brakuje tu zer). Roboty coraz więcej, wymagania coraz większe, to i my czegoś wymagamy. I jeszcze jedno, to protest PRACOWNIKÓW prokuratury, nie prokuratorów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie strajków. W przypadku pracowników prokuratury możemy mówić tylko o proteście. Praca w sekretariacie prokuratury łatwa i przyjemna wcale nie jest. Ludzie myślą, że nic nie robimy, pijemy kawke, plotkujemy, i zarabiamy kokosy. A tymczasem pracujemy za śmieszne pieniądze - przykład 2078 zł brutto po 4 latach pracy, premie? jak są to w wysokości 1% miesiecznie, tak tak jednego (nie brakuje tu zer). Roboty coraz więcej, wymagania coraz większe, to i my czegoś wymagamy. I jeszcze jedno, to protest PRACOWNIKÓW prokuratury, nie prokuratorów!
Zamień się z kasjerką w hipermarkecie !!!! jak ci się krzywda dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No h...j mnie trafi zaraz, nie dość ze 99,9 przyjętych tam pracowników to pociotki i kolesie, Po drugie ich zarobki minimum to 1800netto to jeszce narzekają. WON na wasze miejsce są tysiące chętnych lepiej wykształconych i robotniejszych. Ale tak to jest jak sie z nudów w d..pie przewraca . Mam jedną taką kuzynkę , zawsze mówi ze pracuje " w prokuraturze" nigdy nie powie ze parzy tam herbate ale 2200 netto ma , oczywiście praca załatwiana, Brak mi słów ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tam nie pracuje, niech się nie wypowiada. W prokuraturze herbaty się nie parzy gościu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że jak ktoś nie pracuje w żadnym urzędzie to będzie negatywnie wypowiadać się na temat pracy i pensji w prokuraturze i obrażać urzędników. Co prawda nie pracujemy może w pocie czoła i za 1000zł. Ale mamy wyższe wykształcenie i wielu z nas pracuje za minimalną pensję po kilku latach pracy. Ja pracuję już prawie 10 lat a na rękę dostaję niecałe 1600zł. a pracy jest bardzo dużo. Nikt w prokuraturach rejonowych nie siedzi i nie pierdzi w stołek ani nie pije kawki co godzinę i nie plotkuje. Tylko wszyscy równo "zapier...", bo inaczej się tego nazwać nie da. Także może te osoby, które tak nienawidzą urzędników troszkę przyhamują swój negatywny entuzjazm i przestaną oczerniać ludzi, którzy pracują dla społeczeństwa. I proszę nas nie mylić z prokuratorami i sędziami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...