Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Będzie na czym zarobić ,system ( OMYŁKOWO ) nie zarejestruje zwrotu roweru i mamy 200zł kary . No bo jak po tygodniu lub miesiącu udowodnimy że rower zwróciliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie na czym zarobić ,system ( OMYŁKOWO ) nie zarejestruje zwrotu roweru i mamy 200zł kary . No bo jak po tygodniu lub miesiącu udowodnimy że rower zwróciliśmy
  Dlatego najlepiej zainstalować aplikację i wypożyczać bez podchodzenia do terminala. A przy oddawaniu patrzeć czy system zarejestrował. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie na czym zarobić ,system ( OMYŁKOWO ) nie zarejestruje zwrotu roweru i mamy 200zł kary . No bo jak po tygodniu lub miesiącu udowodnimy że rower zwróciliśmy
Wszystko da się wyjaśnić na infolinii, znawco :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie na czym zarobić ,system ( OMYŁKOWO ) nie zarejestruje zwrotu roweru i mamy 200zł kary . No bo jak po tygodniu lub miesiącu udowodnimy że rower zwróciliśmy
 
Wszystko da się wyjaśnić na infolinii, znawco :)
Ta krytyka Nat-a typu (znawco :)) najwidoczniej jest efektem trafienia w ''czuły ''punkt systemu.
Ostatnio edytowany 18 marca 2016 r. o 08:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie  Prezydencie Lublina. Proszę o PILNE podzielenie chodników wzdłuż Alei Racławickich pomiędzy pieszych i rowerzystów. Jeśli to nie będzie zrobione dojdzie tam prędzej, czy później do kolizji lub wypadków. Nie mówiąc o stresach, które będą przeżywać piesi w tych rejonach. Sprawę proszę potraktować jako BARDZO PILNĄ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie na czym zarobić ,system ( OMYŁKOWO ) nie zarejestruje zwrotu roweru i mamy 200zł kary . No bo jak po tygodniu lub miesiącu udowodnimy że rower zwróciliśmy
Cóż, z jednej strony masz rację - system czasem nie nie rejestruje zwrotu a jeszcze częściej są inne błędy. Z drugiej strony po pierwsze kto ma smartfona po zwrocie może odczekać do 20 sekund by system pokazał, że rower zwrócony - lub jak rower nie pojawia się - trzeba dzwonić na infolinię. Statystycznie w zeszłym roku telefon na infolinie miałem co 6-8 wypożyczenie roweru - bo to albo rower nie zwrócony, a to terminal nie działa i nie mozna zgłosić przypięcia do stojaka zamiast wpięcia w zamek elektryczny a to awaria roweru a to jeszcze co innego. I zawsze taka rozmowa kończyła się spodziewanym przeze mnie rezultatem. Czyli nie jest prawdą, że próbują zarobić extra na rowerzystach, ba, jak kiedys dzwoniłem przez 3 minuty i minęło 20 minut to w trybie reklamacji oddali złotówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej rower wiejski , bo to dla studencików co po chodnikach będą jeździli i ludzi rozjeżdżali , ludzie z miasta jeżdżą ścieżkami rowerowymi i droga ale nie po nogach pieszych !!! Bezsensowna inwestycja , lepiej byłoby zainwestować w ścieżki rowerowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że wyznaczane są pasy dla rowerów skoro buraczani kierowcy notorycznie jeżdżą po nich samochodami-pierwszy przykład Radziszewskiego.Spróbujcie przejechać rowerem odcinek od Akademickiej do Sowińskiego. Rowerzyści zjeżdżają na tym odcinku na chodnik bo na ulicy ruch odbywa się po ścieżce rowerowej. Mało tego-ostatnio jakiś wieśniak wygrażał mi kiedy nie chciałem przesunąć się mu zjeżdżając na przeciwległy pas żeby on mógł pojechać po ścieżce! Nie ma sensu wyznaczanie takich pasów skoro nie jest egzekwowany zakaz jeżdżenia po nich samochodami. A buractwo i tak nie pojmie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Uważamy, że to optymalna wielkość. Jak popyt wzrośnie, będziemy się zastanawiać nad rozbudową – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. – Będziemy za to budowali więcej ścieżek i pasów rowerowych.  
  i to mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery bomba!!!!!!!!!!!!!!! :mellow:  :P  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin ze swoją rzeźbą terenu raczej przyjazny dla rowerzystów nie jest . wystarczy  np. ruszyć rowerem od dworca PKS w stronę Elizówki a już będziemy mieli dosyć roweru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak wcześniej posprzątać z piachu i brudu ścieżki rowerowe w mieście? Szczególnie te na poboczach jezdni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam mądrych rodziców, którzy spacerowym tempem pchali przed sobą wózek z dzieckiem, idąc po ścieżce rowerowej. Tępaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowery bomba!!!!!!!!!!!!!!! :mellow:  :P  :D
Dla kogo ???   Dobry rower to możesz w sklepie kupić i taki którym albo na szosę albo w teren pojedziesz . To głupkowata moda która przyszła z opóźnieniem z zachodu :) ważne by się pokazać i zrobić słodką focie , tylko czemu nikt wcześniej na rowerach nie jeździł ?   Zamiast rowerów miejskich lepiej niech miasto zainwestuje w ścieżki rowerowe !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem skąd Prezydent wie, że to optymalna ilość...Niech popyta się ekspertów! Prezydent przecież nie jeździ na rowerze...oczywiście oprócz otwarcia i obecności dziennikarzy. Znowu PR.... W przetargu zabrakło m.in nie będzie nadajników GPS inne miasta je mają. nie będzie dokładnego monitoringu jak przemieszczają się rowerzyści.np. są w Łodzi   Ciekaw jestem jakie inwestycje planuje Prezydent. Dokończenie ścieżki i przy Gimnazjum nr 16 na Czechowie przy ul.Koncertowej? Może skończy realizację kontrapasów.     Polecam poparcie:   www.facebook.com/events/866413293477142/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Już nie mogę się doczekać, gdy zostawię samochód przed blokiem i rowerem będę dojeżdżał do pracy :-) żeby tylko te ścieżki jeszcze rozbudowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie! Już nie mogę się doczekać, gdy zostawię samochód przed blokiem i rowerem będę dojeżdżał do pracy :-) żeby tylko te ścieżki jeszcze rozbudowali...
Przecież możesz własnym rowerem jeździć :) Skoro stać Cię na samochód, to tym bardziej na własny rower.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W porównaniu z jesienią przybędzie 40 stacji w Lublinie i 5 w Świdniku, zaś samych rowerów będzie o 441 więcej." Tu jest błąd, bo przybędą 42 stacje w Lublinie i 5 w Świdniku. Przypomnę, że na zakończenie sezonu 2015 w Lublinie były 43 stacje. Więc jak może być 90 stacji? 40+43+5=88 !!! Więc gdzie dwie stacje ??? Sami Państwo podają że będzie 90 stacji :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez te rowery i inne fanaberie wykończą nas! To się w głowie nie mieści co oni wyprawiają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy wiecie kto jest właścicielem tego dziadostwa. Nieładnie panie Żuk tak dawać zarabiać kacapom i kolegom POpaprańcom co noszą zegarki nie wiadomo za ile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...