Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To prosże te żale kierowac do Polityków i PAni, która mówiła, że za 6000/mc to pracuja chyba tylko złodzieje i idici! Gdzie byłes wtedy?.  W Polsce penscje niskie, ale żywność, , paliwo, czunsze małe. Chcesz zarabiac jak Londyńczyk - wyjedź do Londynu, ale i opłacaj koszty życia w Londynie Cytat z internetu - "niezależna" Podstawowa pensja komisarza wynosi 20 666 euro, czyli około 87 tys. zł! Ale Bieńkowska nie będzie musiała czekać do końca miesiąca na pierwszą pensję. Na dzień dobry dostanie tak zwany dodatek powitalny - ok. 174 tys. zł, czyli dwie pensje. Dodatkowo po pięcioletniej kadencji przez kolejne trzy lata będzie otrzymywała dodatek przejściowy - 47 tys. zł miesięcznie” – czytamy na se.pl.   Pensja Bieńkowskiej to jedna rzecz, kolejna to emerytura. „Kowalskiemu” takie pieniądze nawet się nie śniły. Około 13 tys. zł, jeśli chciałaby przejść na emeryturę w wieku 60 lat, a około 18,5 tys. zł jeśli w wieku 65 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siedzą biedule na posadach, bo gdzie indziej znajdą pracę po znajomości bez doświadczenia w danej branży, kawki do 10.00 codziennie i lota po 15.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram protest. Zarobki, że w ryj splunąć. Tak trzymać, L4 to mocna broń jak się okazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupoty piszesz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nikt z ulicy, kto przyjdzie do pracy, bez pomocy innego pracownika nie jest w stanie tego opanować" - to tak jak na mojej zgniatarce śmieci, ale jak załapałem o co biega, to 2500 na łapkę biorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie, nie pójdę do marketu, bo mam ustawowy zakaz wykonywania pracy nielicującej z "godnością zawodu" (a poszedłbym chętnie, w Lidlu płacą więcej niż ja zarabiam)." spokojnie praca na kasie pod to nie podpada, zresztą mało to profesorów na taksówkach, magistrów w fabrykach i na budowach czy nauczycieli na szmacie, weź się k...wa do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie, nie pójdę do marketu, bo mam ustawowy zakaz wykonywania pracy nielicującej z "godnością zawodu" (a poszedłbym chętnie, w Lidlu płacą więcej niż ja zarabiam)." spokojnie praca na kasie pod to nie podpada, zresztą mało to profesorów na taksówkach, magistrów w fabrykach i na budowach czy nauczycieli na szmacie, weź się k...wa do roboty!
 Zamiast pieprzyć bzdury sam się weź do roboty, bo ja zapierd... od 8 do 18 żeby takie mundrołki jak ty nie siedziały na Południowej z ch... w *** pod prysznicem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się zastanawiam jak to możliwe że kobieta po aplikacji prokuratorskiej zarabia 2800 brutto. Po aplikacji można przecież ubiegać się o prokuratora już nie mówiąc o tym, że chociażby będąc asystentem dostałaby więcej.. niech mi to ktoś wytłumaczy. A co do zarobków to zastanawiam się jak można żyć za takie pieniądze. Chyba jedyne wyjście to szukać innej pracy, może wtedy się coś zmieni i państwo przypomni sobie o urzędnikach. To samo dotyczy aplikantów aplikacji korporacyjnych.. jeden tu pisze że zarabia 1000 zł miesięcznie a tankuje samochód, spłaca kredyty i utrzymuje rodzine? No niech się nie ośmiesza bo albo ma żonę co zarabia dużo albo plecie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...