Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bezpłatne badania, porady specjalistów itd. to brednie i bajki dla głupich i naiwnych.  Bodajże dwa lata temu zgłosilem się na te tzw. badania. Wszędzie siedzieli niby specjaliści. Po kilku godzinach oczekiwania zostałem przyjęty przez P. doktor (nazwisko nieistotne, zresztą jego nie pamętam). Pani dr polecila rozpiąć spodnie, pomacała brzuch i powiedziała aby skontaktować się z gastrologiem. A ja myślalem, że podłaczą mnie do jakiegoś aparatu i stwierdzą, że coś się rozwija albo nie. Nic tych rzeczy. Tylko było dużo broszur do pobrania. Straciłem tylko kilka godzin. Chyba w tym roku zgłosili się inni naiwniacy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: radar.latwy.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och już nawet drzwi będą otwarte?. Okna są uchylone non stop. W pewnym szpitalu-no nie wszystkie.Chyba im za gorąco (okres zimowy).Na pewno nie mają :regulacji centralnego ogrzewania,nie mają też klimatyzacji-która ogrzewane pomieszczenia by chłodziła. Jak to się ma do ekonomicznego gospodarowania-chyba mają nadwyżki z NFOZ-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...