Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no nie wiem czy przyjda takie setki ja i moi znajomi nawet gościa nie słyszeliśmy ... ale pożyjemy zobaczym. mam wrażenie ze wychodzi taka zaściankowość Lublina: Kraków chowa z pompą , Gdańsk czy Warszwa no to i Lublin choć mało kto o tym pośle słyszał ale gorsi nie mozemy być .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh to jeszcze mało wiesz chłopcze. Jak byś odstawił komputer , zabawy w piaskownicy i interesował się trochę sprawami swojego miasta to byś wiedział kim był ten Pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Natomiast nie wiadomo czy do Lublina przyjedzie szefa PSL i wicepremier Waldemar Pawlak. Pismakom wolno ??, wydaje mi się że w takim przypadku powinni świecić przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Bartek~ napisał:
Ehh to jeszcze mało wiesz chłopcze. Jak byś odstawił komputer , zabawy w piaskownicy i interesował się trochę sprawami swojego miasta to byś wiedział kim był ten Pan.
Nikt komputera nie odstawia. Dzięki niemu można znaleźć taką informację. "Zarejestrowany 18.02.1986 pod nr 34188 przez Wydz. VI WUSW Lublin w kategorii kandydat na TW o ps. "W.E". Wg zapisów na karcie EO-4/77 z kartoteki odtworzeniowej Biura "C" MSW, 27.03.1987 zarejestrowany jako TW o ps. "Marek", do SO krypt. "Zjednoczeni" dotyczącej prawicowej działalności w ruchu ludowym. Wyrejestrowany 26.01.1990 r. Materiały (teczka personalna i pracy) zostały "wybrakowane i zniszczone we własnym zakresie" za protokołem brakowania nr 044/90 z 30.01.1990." I dalej... "Raport kasowy Nr 3/88 informuje o wypłaceniu w dniu 28.03.1988 Tajnemu Współpracownikowi ps. "Marek" (nr. rej. 34188) 3470 zł. z Funduszu Operacyjnego Wydz. IV WUSW Lublin." Źródło: http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails....baId=11531&
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kategorycznie sprzeciwiam się pisaniu źle o Zmarłym . To zwykłe chamstwo. Ciszej nad tą trumną. Oni wszyscy , od Pary Prezydenckiej , poprzez posła Karpiniuka, bohaterkę Annę Walentynowicz, zginęli śmiercią bohaterów. Ja proszę o szacunek dla tej wielkiej narodowej traumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻEGNAMY CIĘ T.W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ŻEGNAMY CIĘ T.W.
Tak o zmarłym może pisać tylko wyjątkowo podły człowiek. Prawda jest taka: W dniu 09 lutego 2009 r. Sąd Okręgowy w Lublinie IV Wydział Karny (sygn. Akt IV K 518/07) wydał prawomocne orzeczenie stwierdzające, że Edward Wojtas złożył zgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, w którym stwierdził, że nie współpracował z organami bezpieczeństwa państwa PRL w latach 1944-90 oraz że nie pracował i nie pełnił służby w tych organach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On już na Boskim sądzie, nie ludzkim...Ciszej zatem , nad tą trumną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nikt komputera nie odstawia. Dzięki niemu można znaleźć taką informację. "Zarejestrowany 18.02.1986 pod nr 34188 przez Wydz. VI WUSW Lublin w kategorii kandydat na TW o ps. "W.E". Wg zapisów na karcie EO-4/77 z kartoteki odtworzeniowej Biura "C" MSW, 27.03.1987 zarejestrowany jako TW o ps. "Marek", do SO krypt. "Zjednoczeni" dotyczącej prawicowej działalności w ruchu ludowym. Wyrejestrowany 26.01.1990 r. Materiały (teczka personalna i pracy) zostały "wybrakowane i zniszczone we własnym zakresie" za protokołem brakowania nr 044/90 z 30.01.1990." I dalej... "Raport kasowy Nr 3/88 informuje o wypłaceniu w dniu 28.03.1988 Tajnemu Współpracownikowi ps. "Marek" (nr. rej. 34188) 3470 zł. z Funduszu Operacyjnego Wydz. IV WUSW Lublin." Źródło: http://katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails....baId=11531&
Pytam Ciebie człowieku: Czy ty masz choć krztę szacunku dla zmarłych. A jeśli już podajesz takie rewelacje to odpowiedz: Czy śp. Edward Wojtas pokwitował własnoręcznym podpisem odbiór pieniędzy? Bo niezawisły sąd stweirdził co innego:W dniu 09 lutego 2009 r. Sąd Okręgowy w Lublinie IV Wydział Karny (sygn. Akt IV K 518/07) wydał prawomocne orzeczenie stwierdzające, że Edward Wojtas złożył zgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, w którym stwierdził, że nie współpracował z organami bezpieczeństwa państwa PRL w latach 1944-90 oraz że nie pracował i nie pełnił służby w tych organach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lublinianin~ napisał:
Tak o zmarłym może pisać tylko wyjątkowo podły człowiek. Prawda jest taka: W dniu 09 lutego 2009 r. Sąd Okręgowy w Lublinie IV Wydział Karny (sygn. Akt IV K 518/07) wydał prawomocne orzeczenie stwierdzające, że Edward Wojtas złożył zgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, w którym stwierdził, że nie współpracował z organami bezpieczeństwa państwa PRL w latach 1944-90 oraz że nie pracował i nie pełnił służby w tych organach.
nie wiem i mnie już ten Pan mało interesuje, ale jak czytam "...Sąd Okręgowy w Lublinie IV Wydział Karny (sygn. Akt IV K 518/07) wydał prawomocne orzeczenie stwierdzające ..." to mi się słabo robi. w Lublinie nie ma niezawisłych sądów, a wyroki przez nie orzekane są dla mnie NICZYM. wczytyałem sie w afery palikota , wypadek prokuratora, wypadek urbana i nie mam już zadnych wątpliwości ... to jest skupisko ludzi chroniące interesów możnych kolesi albo innych cwaniaków pochodzących z rodzin "lepszych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
a wyroki przez nie orzekane są dla mnie NICZYM. wczytyałem sie w afery palikota , wypadek prokuratora, wypadek urbana i nie mam już zadnych wątpliwości ... to jest skupisko ludzi chroniące interesów możnych kolesi albo innych cwaniaków pochodzących z rodzin "lepszych"
- masz dużo racji w tym co napisałeś. I nie dotyczy to tylko lubelskich sądów. Masz też prawo kogoś lubić, lub nie, tylko sądzę, że nie czas dzisiaj, kiedy dopiero przywieziono do Polski Zmarłego, pisać o nim źle. Szczególnie, że nie masz 100% gwarancji, że ten wyrok nie jest właściwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Pytam Ciebie człowieku: Czy ty masz choć krztę szacunku dla zmarłych. A jeśli już podajesz takie rewelacje to odpowiedz: Czy śp. Edward Wojtas pokwitował własnoręcznym podpisem odbiór pieniędzy? Bo niezawisły sąd stweirdził co innego:W dniu 09 lutego 2009 r. Sąd Okręgowy w Lublinie IV Wydział Karny (sygn. Akt IV K 518/07) wydał prawomocne orzeczenie stwierdzające, że Edward Wojtas złożył zgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, w którym stwierdził, że nie współpracował z organami bezpieczeństwa państwa PRL w latach 1944-90 oraz że nie pracował i nie pełnił służby w tych organach.
Mam szacunek dla każdego zmarłego. Abstarhując od osoby ś.p. Edwarda Wojtas Posła na Sejm RP można pytać - Co to jest prawda? Czy prawdą są nagie fakty, czy tylko to w co chcemy wierzyć? W tych dniach, jak nigdy przedtem, wszyscy poszukują prawdy. Prawdy o katastrofie polskiego samolotu w Smoleńsku. Mnożą się niezliczone teorie. Każdy żąda, każdy wie najlepiej. Mnożą się pytania; całe listy pytań. I pewnie nigdy nie będzie jednej prawdy. A przecież, jak powiedział ś.p. Poseł Sebastian Karpiniuk: "Prawda jest tylko jedna. I prawda zawsze leży tam gdzie leży".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli podajesz tezy wyroków sądowych, to przeczytaj je w całości i ze zrozumieniem. Gdybyś w ogóle wiedział, co w tym wyroku jest zawarte, to nie pisałbyś takich rzeczy. Tak wyrok jest prawomocny, co inaczej znaczy ostateczny, a nie skazujący, jak ty to wyinterpretowałeś. Ś.P. Edward Wojtas musiał złożyć oświadczenie lustracyjne, w którym stwierdza, czy współpracował , czy nie współpracował z "bezpieką". W swoim oświadczeniu napisał, że NIE WSPÓŁPRACOWAŁ Z SB i sąd potwierdził PRAWDZIWOŚĆ tego oświadczenia, co znaczy w języku dla Ciebie zrozumiałym, człowieku o zaniżonym, w stosunku do przeciętnego poziomie wiedzy , że Edward Wojtas nigdy nie współpracował z tajnymi służbami PRL. Jeżeli żyłeś w tamtych czasach, to pewnie wiesz, że na wezwanie ówczesnych służb trzeba było się stawić, bo inaczej by Cię zlikwidowali. Również i ś.p Edward Wojtas musiał się stawić, ale współpracy nie podjął, bo się nie złamał. I przez takich ludzi jak Ty rozsiewa się plotki, m.in. takie , że był on T.W. Następnym razem przeczytaj 10 razy to, czym chcesz się pochwalić przed nami i jesli nie rozumiesz, to pograj lepiej w jakieś niezbyt trudne gierki w internecie, a nie pisz takich głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...