Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walczą z problemami alkoholowymi w Lublinie. Radni nie pozwolili obniżyć im wynagrodzeń

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2019 r. o 13:18 Powrót do artykułu
Skoro rośnie płaca minimalna, nie bardzo rozumiem dlaczego członkowie Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych mieliby zarabiać mniej. Dziwny tok myślenia FW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może teraz obywatelski projekt obniżenia pensji Jakubowskiemu i jego kompanom z Fundacji Wolności do np: 100 zł miesięcznie? ciekawe czy tak chętnie będą węszyć i wyszukiwać kolejne durne pseudoaferki za taki marny grosz? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste pytania: jak "walcza z problemami alkoholowymi", ilu alkoholikow "wyleczyli" i za co dostaja te publiczne pieniadze? W kazdym miescie i miasteczku sa takie cieplutkie posadki w imie szczytnych celow ale alkoholikow jakos nie ubywa, jewst za to skrajne ubostwo, bezdomnosc, samobojstwa i brak jakiejkolwiek pomocy...no chyba, ze "rozwiazuje problemy alkoholowe" wsrod radnych i lokalnej sitwy aaaa to sie chwali haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni walczą chyba ze swoimi problemami! rozwiązać to, a nie marnują głupio pieniądze podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to walczą? Przecież ich kolega Palikot publicznie zbiera forsę od uzależnionych na rozwój interesu uzależniającego od alkoholu. Jeśli walczą, to niech zabronią produkcji. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GMINNI TOWARZYSZE z KOMISJI ANTYALKO to JEDNAK MEGA HIPOKRYCI -  z jednej strony pierdzenie w stołek i puste slogany na komisjach, a nastepnie... wydawanie koncesji na handel wódą wiejskim sklepom - tym pojącym pijaczków tuż po obudzeniu, po 18ej i na dobitkę w Niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jak sposób walczą ,jak coraz więcej pijaków na ulicach miast,łącznie z dziećmi 500 plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzisz do sklepu przy szkole - a tam vis a vis wejścia i tuż przy kasie dziesiętki rodzajów piwa, win, wódek i likierów.... co oni robią w tych komisjach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://lublin.eu/mieszkancy/zdrowie/uzaleznienia-i-przemoc-w-rodzinie/komisja-rozwiazywania-problemow-alkoholowych-w-lublinie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam problemu z alkoholem, a jedynie z pieniędzmi na alkohol !! Tym niech się lepiej zajmie ta komisja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Biskupi kujawscy zabraniali duchownym, utrzymującym (w wieku XIV i XV) gospody przy swych kościołach, aby osobiście niemi zarządzali lub przez scholarów sprzedawali w nich napoje i pożywienie. (Jeszcze w pierwszej połowie XIX w. wiele probostw w naszym kraju miało własne gospody przy kościołach... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka komisja musi być w każdej gminie, TAK STANOWI PRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o napisanie jakie problemy rozwiązała ta komisja. Tylko konkrety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczą z problemami na posiedzeniach tej śmiesznej komisji , a na koniec po "maluchu" i do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o napisanie jakie problemy rozwiązała ta komisja. Tylko konkrety.
 No jak to. Problemy finansowe jej członków ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka komisja musi być w każdej gminie, TAK STANOWI PRAWO
  Może i musi, ale dlaczego liczy aż tylu członków, którzy zarabiają niezłe pieniądze za nic nie robienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasów, gdy komisji przewodzi druh dreher w Lublinie znacznie zwiększyła się liczba imprez alkoholowych, np. święto lubelskiego cydru z darmową degustacją (co zresztą jest zabronione przez prawo). TAKĄ WALKĘ TO JA DOCENIAM! Komisja zasługuje na podwyżki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie, dla czego w miejscu publicznym, na oczach nieletnich co niedziela facet w sukience pije alkohol ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta komisja ma gdzieś takie rzeczy. Sprawa mojego ojca ciągnie się od 2lat i nic nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już żaden sędzia nie będzie chlał w sądzie nie będzie kierował po alkoholu auta i przewracał się po ulicach Lublina. Będzie cud będą zapadac trzeźwe uczciwe wyroki chyba jak przestaną produkować alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...