Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walczę o byt dzieci. I modlę się o życie

Utworzony przez Gość, 30 kwietnia 2008 r. o 01:06 Powrót do artykułu
jestem w szoku.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do ZUSu nie mam złudzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CóZ TU WYMAGAć OD TEJ BANDY DENNYCH URZęDNIKóW,GRUNT żE TE MIERNOTY ZA NASZE PENSJE MAJą DOBRE SAMOPOCZUCIE,JAK BY TO BYł JAKIś PROMINENTY DZIAłCZ BYLE JAKIEJ PARTII ALBO KACYK KOśCIELNY TO RENTA I TO NAJWYżSZA BY SIE RAZ DWA ZNALAZłA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ten ból, bo sami z żoną kilka lat walczyliśmy i nadal walczymy o jej status w Polsce. Pamiętam jak kiedyś usłyszałem w U.W. d/s cudzoziemców następujące słowa od pracującej tam urzędniczki. Cytuję - Jaki jest powód przyjazdu żony do Polski? odpowiedziałem, że jest przecież małe dziecko ze mną, a powinno być też z matką. Na to usłyszałem taki tekst. "że w Polsce tyle dzieci wychowuje się bez matek w domach dziecka!!!" Ręce mi opadły i myślałem, że za chwilę tę babę uduszę tymi rękami. SZOK!!! I jeszcze raz SZOK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest ZUS????????? - Jest to specyficzna instytucja. Zamiast dbać o człowieka i mu służyć tylko go doi .To skostniała instytucja rodem z PeeReLu! Jak zalegasz ZUSowi -chociaż 1 zł - to bądź pewny -zgnoi cię. Ale jak ZUS bezprawnie nie przekazuje pieniędzy do OFE -to jest ok! To nie Wina urzędasów tylko "systemu informatycznego". Albo jeśli należą ci się świadczenia np. zasiłek pogrzebowy - to urzędasy każą czekać nawet do trzech miesięcy!!!!!!!!!! Trzeba rozgonic tę zgraję przebrzydłych, nieczułych urzędasów na cztery wiatry!!!! (Przecież oni zżerają nasze podatki!!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykre, wspieram w modlitwie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne, trzymam kciuki żeby dobrze sie skonczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przsepisy sa, napewno i dobre bo "uczeni "je tworzyli, skad ta zwloka? znam przypadki kiedy ludzie poprostu rzucaja sie z dziecmi po pociag, do rzeki, w przepasc z 10 pietra, ale zanim ona wpadnie na podobny pomysl proponowalbym aby chociaz pieszo poszla na Zachod -niemcy ,holandia, anglia, cale EU ich przyjmie z otwartymi rekoma- takich ludzi ambitnych. inwestycja w takich ludzi dobra i napewno sie zwroci wielokrotnie proponuje zaspiewac na nute...swiat nie jest taki zly niech no tylko zakwitna jablonie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...