Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walentynki 2019. W Lublinie będą rozdawać prezerwatywy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2019 r. o 17:21 Powrót do artykułu
Narzucanie się ludziom niczym te DIWKI z Cocomo...Co ich obchodzi kto gdzie i z kim. A z drugiej strony tyle mówią o tym, że kto z kim sypia to jego sprawa...
 Z dwojga złego wolę już te "DIWKI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że niektórych boli to, że w Polsce rodzi się coraz więcej dzieci. Boli? Ma boleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To coś czuję,że tam jutro będzie kolejka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jest narzucanie się ludziom. Ktoś może aktualnie np.  nie mieć dziewczyny, być wdową lub wdowcem lub po prostu stosowanie tego typu środków może nbyć niezgodne z czyimś światopoglądem. Mnie by to zabolało gdyby mi to ktoś ptóbował węczyć, a ja nie miałbym z kim tego spożytkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Partia Razem preferuje miłośc gejowską, a kobitki mają sie kupiać na karierze lub sie same zaspokajać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Partia Razem preferuje miłośc gejowską, a kobitki mają sie kupiać na karierze lub sie same zaspokajać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie podchodzi pod molestowanie, z którym jak mniemam Partia Razem chce walczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by mojej kobicie jakiś gość próbował coiś takiego wręczyć to dałbym mu w mordę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są ferie, czy jak jutro ktoś będzie na Krakowskim z 10 letnim dzieckiem to też dostanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprawdzie do partii Razem jest mi po drodze jak UBkowi do kosciola...ale jak czytam te wasze wpisy to robi mi się niedobrze.Zawsze wiedzialem ze Lublin to wielka wieś i nic sie nie zmienia od lat..."jak ksiundz kazali tak my z matkom po bozemu ino przy zgaszonym swietle i na plecach...bo inne pozycje to szatan wymyslil"Ciemna maso...jest wiek XXI i czy chcecie czy nie dzieciaki będą uprawialy sex.Myslicie ze beda Was o tym informowaly???Chyba lepiej je efukowac niz opiekowac sie dziecmi i dziecmi ich dzieci?Juz o Aids i innych fajnych rzeczach nie wspomne.Mam jednak wrazenie ze mój wpis to walenie głową w ścianę.Ciemnota pozostanie ciemna.Tylko piwo z kumplami,wódka i kiwanie sie na kolanach w kosciele co niedziela.....mniej więcej taki poziom reprezentujecie.Pocieszajace jest tylko to,że dzieciaki obecnie bardzo szybko dorastają i mają swoj wlasny rozum.Będą musialy sobie radzić skoro na rodzicow liczyc nie mogą.Bo co im zaproponujecie?Szlaban na sex i kalendarzyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprawdzie do partii Razem jest mi po drodze jak UBkowi do kosciola...ale jak czytam te wasze wpisy to robi mi się niedobrze.Zawsze wiedzialem ze Lublin to wielka wieś i nic sie nie zmienia od lat..."jak ksiundz kazali tak my z matkom po bozemu ino przy zgaszonym swietle i na plecach...bo inne pozycje to szatan wymyslil"Ciemna maso...jest wiek XXI i czy chcecie czy nie dzieciaki będą uprawialy sex.Myslicie ze beda Was o tym informowaly???Chyba lepiej je efukowac niz opiekowac sie dziecmi i dziecmi ich dzieci?Juz o Aids i innych fajnych rzeczach nie wspomne.Mam jednak wrazenie ze mój wpis to walenie głową w ścianę.Ciemnota pozostanie ciemna.Tylko piwo z kumplami,wódka i kiwanie sie na kolanach w kosciele co niedziela.....mniej więcej taki poziom reprezentujecie.Pocieszajace jest tylko to,że dzieciaki obecnie bardzo szybko dorastają i mają swoj wlasny rozum.Będą musialy sobie radzić skoro na rodzicow liczyc nie mogą.Bo co im zaproponujecie?Szlaban na sex i kalendarzyk?
 Zaraz mi któryś inteligentny inaczej wytknie literówkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprawdzie do partii Razem jest mi po drodze jak UBkowi do kosciola...ale jak czytam te wasze wpisy to robi mi się niedobrze.Zawsze wiedzialem ze Lublin to wielka wieś i nic sie nie zmienia od lat..."jak ksiundz kazali tak my z matkom po bozemu ino przy zgaszonym swietle i na plecach...bo inne pozycje to szatan wymyslil"Ciemna maso...jest wiek XXI i czy chcecie czy nie dzieciaki będą uprawialy sex.Myslicie ze beda Was o tym informowaly???Chyba lepiej je efukowac niz opiekowac sie dziecmi i dziecmi ich dzieci?Juz o Aids i innych fajnych rzeczach nie wspomne.Mam jednak wrazenie ze mój wpis to walenie głową w ścianę.Ciemnota pozostanie ciemna.Tylko piwo z kumplami,wódka i kiwanie sie na kolanach w kosciele co niedziela.....mniej więcej taki poziom reprezentujecie.Pocieszajace jest tylko to,że dzieciaki obecnie bardzo szybko dorastają i mają swoj wlasny rozum.Będą musialy sobie radzić skoro na rodzicow liczyc nie mogą.Bo co im zaproponujecie?Szlaban na sex i kalendarzyk?
 Twoje myslenie i sens życia sprowadza się aby cos do brzucha włożyć i coś porobić pod brzuchem. Zaiste smutne to życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym niezwykłego? W kościołach rozdają kawałki ciasta i mówią że to czyjeś ciało i nikt się nie dziwi.
 a kanibale to żrą, ohyda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprawdzie do partii Razem jest mi po drodze jak UBkowi do kosciola...ale jak czytam te wasze wpisy to robi mi się niedobrze.Zawsze wiedzialem ze Lublin to wielka wieś i nic sie nie zmienia od lat..."jak ksiundz kazali tak my z matkom po bozemu ino przy zgaszonym swietle i na plecach...bo inne pozycje to szatan wymyslil"Ciemna maso...jest wiek XXI i czy chcecie czy nie dzieciaki będą uprawialy sex.Myslicie ze beda Was o tym informowaly???Chyba lepiej je efukowac niz opiekowac sie dziecmi i dziecmi ich dzieci?Juz o Aids i innych fajnych rzeczach nie wspomne.Mam jednak wrazenie ze mój wpis to walenie głową w ścianę.Ciemnota pozostanie ciemna.Tylko piwo z kumplami,wódka i kiwanie sie na kolanach w kosciele co niedziela.....mniej więcej taki poziom reprezentujecie.Pocieszajace jest tylko to,że dzieciaki obecnie bardzo szybko dorastają i mają swoj wlasny rozum.Będą musialy sobie radzić skoro na rodzicow liczyc nie mogą.Bo co im zaproponujecie?Szlaban na sex i kalendarzyk?
Twoje myslenie i sens życia sprowadza się aby cos do brzucha włożyć i coś porobić pod brzuchem. Zaiste smutne to życie.
 zaiste, robson- jesteś idiotą! gdzie to wyczytałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare dętki i opony przerabiam na kon.ony ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powszechnie wiadomo, katolicki święty Walenty był zwolennikiem antykoncepcji. Ale żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale *** romantyczne :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo bym prosił, żeby z ''miasta inspiracji'' nie robić ''miasta masturbacji'', = do masturbacji nie potrzeba kondomów
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprawdzie do partii Razem jest mi po drodze jak UBkowi do kosciola...ale jak czytam te wasze wpisy to robi mi się niedobrze.
Tak się dziwnie składa, że dziś ubeków uświadczysz zarówno w kościele, jak też w Kościele. I to w pierwszych (u)rzędach... mnie też się robi niedobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...