Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walentynki na Arenie Lublin (zdjęcia)

Utworzony przez a, 15 lutego 2015 r. o 13:16 Powrót do artykułu
Czy to nie są przypadkiem w większości twarze różnego szczebla lubelskich urzędników? Czyżby doszło do tego, że przykaz z góry idzie jak i gdzie mają spędzać wieczory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sPISkowcu a dla niepoznaki przed stadionem rozpuszczono mgłę by kiepsko było widać ich twarze ps: skąd się biorą takie cymbały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No żesz kur!!! To stadion jest dla sportu czy pier? Za światło z jupiterów też mieszkańcy maja płacić czy prezes MOSiR-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to jedyna impreza przewidziana na luty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ch...nia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obciach, ja nie mogę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda byznesss po lubelsku. Fotografowie ślubni nie dopisali? Może coś na kształt stadionu 10-lecia w Wa-wie zróbcie, to przynajmniej częściowo zarobi na siebie. Takie akcje, to tylko zanurzanie się w mule poniżej dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko! Fajny pomysł! Lepsze niż utarte kino, albo zwykła restauracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słodko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko! Fajny pomysł! Lepsze niż utarte kino, albo zwykła restauracja.
Ale masz tok myślenia?może w kinie zrobimy koński targ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapaliłem świeczkę na cmentarzu na Lipowej - 14 lutego 1942 powstało AK - wielu wartościowych chłopaków zginęło żebym mógł dziś mówić po polsku i kultywować polskie tradycje zamiast rozckliwiać się nad tandetnym świętem zakochanych, nie na tym polega miłość między kobietą a mężczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...