Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłam raz z mężem i więcej nie pójdę. Na zamówione dania czekaliśmy ok. 40 minut, po czym otrzymaliśmy m.in. twardą golinkę, przesoloną rzadką zupę i spory rachunek, gratis ból brzucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od roku nic się tam nie zmieniło. Mój obiad to nieświeże mięso, surowe placki, frytki smażone w śmierdzącym, brunatnym tłuszczu i ponad godzina czekania na te rarytasy. A chamski, arogancki właściciel podsumował nasze zażalenie: Gdybyś przez tydzień nie miała co jeść to by ci smakowało. Omijajcie z daleka Karczmę Tadami. Mnie brzuch boli na samo wspomnienie o niej. dziwne że pojechaaś tam drugi raz skoro ci się nie podobało za pierwszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weterynaria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadami to jedna wielka pomylka... Organizowalam tam wesele i juz nigdy tam nie powroce!!! Nie polecam nikomu obiadu w tej knajpie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem tam kiedyś własnie wesele. Właściciel faktycznie nerwowy, bo na naszym przyjęciu nie wytrzymał napięcia i przed 21.00 pojechał do domu zostawiając samych pracowników i Właścicielkę, która niestety nie ogarniał tego wszystkiego i ogólnie wyszło do d... Pracownicy i kelnerzy jakby pierwszy raz w ogóle byli w tego rodzaju pracy, nie potrafili dosłownie nic. Właścicielka zapewniała, że pracowników ma najlepszych, ale okazało się, ze też są do d... Jedyną pozytywną rzecz to Kucharka, która naprawdę gotowała bardzo dobrze. Może teraz zmienił się kucharz... Ogólnie NIE POLECAM właścicielki i mamy tej Pani, bo nie ma z kim rozmawiać, bo są "najmądrzejsze" i "wszystkowiedzące" i lokalu ani na wesele, ani na niedzielny obiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszło w eter i bardzo dobrze :)  Niech sie ludzie dowiedzą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 500 złotych kary ? to są chyba jakieś kpiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tych co bronią tadami - przczytajcie artykuł. Sanepid został zaalarmowany i zjawił się tam z zaskoczenia i co odkrył? Przeterminowane mięso, warzywa brudne zmieszane z ugotowanymi, brak umywalek, brak badań u części pracowników. Tak powinny wyglądać kontrole, z zaskoczenia i wtedy wiadomo co się dzieje. Więc nie opowiadajcie bzdur i nie brońcie lokalu bo sie tylko ośmieszacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, też z tym się kilka razy spotkałem. Prawie zawsze kiedy jest więcej osób, gdy jedni koledzy odchodzą od stolika by później przyszedł ktoś inny kelnerki/kelnerzy doliczają dodatkowe pozycje do rachunku. nie tylko u Szewca. dlatego zawsze płacę za siebie i zamawiam przy barze. Przydałoby się zrobić do tego jakąś prowokację
   Ale numer!!!!  O przekretach w tym lokalu pisze sie od lat, i nic sie tam nie zmieniło!  Ech....Ja również nalezę do szerokiego grona osób oszwabionych w tej knajpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 zł to maksymalny mandat w polsce a za kontrloami nie zapowiedzianymi jestem i ja mimo że, każdy dokładnie wie że, 3/4 lokali by pozamykali i przestańcie bojkotować tą restauracje bo widziałem ją od zaplecza i wiem jaki panował tam porządek i ogólnie schludnie było. A mięso na pewno znaleźli przeterminowane chyba na dnie zamrażaki zmarznięte na kostkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za un iwerek się bawił? Wie ktoś?
UP,metek weterynarii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu było ponad 40 osób, my jako jedni z ostatnich wyszliśmy o 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Mówimy tutaj tylko o osobach które zostały w Lublinie. Część gości wylądowało w szpitalach w miastach obok gdzie mieszkają. Obecnie nie ma co mówić o winie karczmy, musimy poczekać na wyniki badań. Jeśli jednak wyniki wykażą nieprawidłowości ze strony Tadami to prawnicy już szykują pozew zbiorowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złota Rybka w Garbowie też powinna być skontrolowana przez sanepid.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadami to tam za Majdankiem ? To przecież stosunkowo nowa karczma i już brud i syf .... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 zł?! Za narażenie zdrowia  życia 60 osób?! Oj, posypią się pozwy do sądu o wysokie odszkodowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś zwracasz uwagę podczas gdy sam nie opanowałeś elementarnej sztuki stawiania przecinków. Zainwestuj w słownik.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jonny sądzę,że to własnie syf,kiła i mogiła.Mówię to w ciemno ale na bank mam racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadami to tam za Majdankiem ? To przecież stosunkowo nowa karczma i już brud i syf .... ?
  Tak, to jest koło tego nowego osiedla na Felinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawiliśmy się za ukończenie naszych studiów - VI rok Weterynarii, miała to być impreza która zapamiętamy do końca życia za wspaniałą atmosferę fajne miejsce i niezapomniane chwile.....ale niestety tak się nie stało i raczej zapamiętamy to co nas spotkało potem..... wymioty, biegunka, szpital i wyjęte z życia 3 dni. obecnie większość z nas niby już dochodzi do siebie ale jesteśmy strasznie osłabieni. Sądzę że nie tego się spodziewaliśmy płacąc niemałą kwotę 130 zł od osoby......nikt się nie spodziewał że dostaniemy w gratisie coś takiego.... Pozdrawiam wszystkich z mojego roku!!! Zdrówka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
True... pracowalem tam na weselach i raczej nie polecalem tam nic poza piwem ;/ Wlascicielka jest prawniczka i ma znajomosci wiec nie dalaby wlepic sobie grzywny wysokiej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...