Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jezeli chcecie zdac teorie tak jak ja za pierwszym razem to szczerze polecam serwis prawo-jazdy-360.pl na ktorym macie dostep do calej bazy pytan z wyjasnieniem oraz do aplikacji mobilnej. Najlepiej wydane 17 zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomi, którzy robili niedawno prawo jazdy polecili mi testy do nauki z tej strony ***s://***prawo-jazdy-360.pl/test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle tylko ze popiszemy sobie. Piec razy oblalem jazde(praktyczny). Okolo 20 lat, jezdzilem bez prawka. Raz w tygodniu.. pokonuje trase.. Elk-Koszalin. Opiekuje sie bratem sparalizowanym. On ma tylko mnie.. mowi ze mnie zamkna, a on umrze z glodu. Poprostu placzem wymusil, zebym poszedl robic prawko. Poszedlem w lutym. Jest czerwiec... a ja w word suwalki... nie moge zdac egzaminu! Brat mi finansowal wszystko.Zaluje tej fatalnej decyzji, jestem wsciekly ze jestem uzalezniony od egzaminatora. Maja chec to zdasz, nie maja, nie zdasz. Mam 59 lat.Moglem kupic prawko na lewo. Teraz pozamiatane, bo juz istnieje w dokumentacji. No i prosze... coz klebek nerwow jestem. No co bede krzyczal na brata? Za co? Ze ma tok myslenia inny od mego? Ze ma tylko mnie?Obwiniam siebie.. jak moglem taki blad zrobic? Dlaczego spokojnie jezdzac na papierku z ministerstwa gadzetow, nagle legalnie chcialem zrobic prawko? Juz poszlo 7. tysiecy.Co dalej? Pisze szczerze.. najwieksza porazka w moim zyciu.. to word suwalki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...