Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wczoraj zabrali go policjanci. "Uchodźca" wrócił na gzyms kamienicy przy pl. Litewskim [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 września 2018 r. o 17:51 Powrót do artykułu
bielakom należy zastosować podwójną lewatywę ,za totalne zduraczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal!!! To nie ma nic wspólnego ze sztuką tylko promowanie ludzi chorych i psychopatow. Kto pozwolił na takie szopki? Komu policja, straż, pogotowie maja wystawić rachunek za wczorajszą akcje? Niedługo z waszej redakcji bedą spacerowac po tym gzymsie mam nadzieje że koca nie bedzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zapłacić z własnej kieszeni za akcję ,twórcy psia mać, za swoje sobie ***ety urządzać, a nie z moich podatków. Żuczku bekniesz za tą gospodarność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzien po wyborach na gzymsie załamany bedzie stał żuk ,hehe, może chce poćwiczyć żeby efektownie wyglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dramat, nie życzę sobie tego typu kontrowersyjnych wydarzeń w moim mieście, mam wrażenie, że tego typu wytwory świata lewicowego przenikają do Lublina tylko dlatego, że działają w nim jakieś podejrzane organizacje i stowarzyszenia pseudoartystyczne, które nie wiadomo skąd biorą pieniądze na tego typu rzeczy. Manekin ubrany jest w bluzę z kapturem i spodnie, ale co ciekawe ma brodę - faktycznie nawiązuje to do uchodźcy. A tamta inicjatywa, że przepasali czerwoną wstęgą budynek ratusza z kościołem też była idiotyczna, to jest takie prowokowanie ludzi do reakcji, ale sądzę, że większości lublinian nie lubi tego typu wydarzeń jak to z tym manekinem czy tamto z tą wstęgą. Open City? - Otwarte Miasto - to już świadczy o tym, komu to miasto chcą otwierać, sądząc po wyglądzie tego manekina. Prowokatorzy i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie jest śmieszne. Pani Prezydencie proszę o interwencję. Ci ludzie ośmieszają nasze miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się buduje w społeczeństwie znieczulicę. Jak będzie naprawdę potrzebna pomoc to wszyscy będą się zastanawiać czy to aby nie wydarzenie "artystyczne". Takich ludzi powinno się zamknąć w jakimś rezerwacie i tam pod okiem psychiatrów niech sobie "tworzą", a nie w przestrzeni publicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyński pomysł dworu Żuka. Żuk za takie kretynizmy niech płaci z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuku baw się, ale za swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to żuczek ma wybory przechlapane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej prawackie trolle jak się obruszyły, no tak, lepiej wszędzie pomniki prezesa stawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sobie życzę takich instalacji. Mnie nikt nie pyta o zdanie czy mam ochotę łożyć na Rydzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-"nie zapadła jeszcze decyzja co do tego, czy organizatorzy festiwalu zostaną obciążeni kosztami nocnej akcji. – zbieramy materiały, przesłuc***emy świadków – mówi anna kamola z komendy wojewódzkiej policji." uprzejmie informuję że jutro kogoś zamorduję.będzie to zdarzenie artystyczne.proszę mnie nie obciążać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnowate performensy za nasze pieniadze, dotacja z budzetu miasta dla CK ktora organizuje festyn OC to 11 000 000 zl! Pogonic t.p. i s.p. i spółke....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artysta uzyskał 100% tego co chciał - miało wywołać poruszenie i wywołało. Taką sztukę to ja rozumiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to zdjęcia porozrywanych płodów to dopiero prawdziwa sztuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cebulandia w natarciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym lubelskim ciemnogrodzie dużo fanatyków PiS a oni zupełnie nie rozumieją sztuki. Taki Tułajew widzi penisa nawet na okładce magazynu ZOOM przedstawiającego kanapę. Gawryszczak widzi diabły na sztuce. No i ten gender, które od kilku lat ścigają radni PiS i wciąż złapać nie mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te bielaki zapłaciły za akcję służb? Ratusz może albo konkretnie Żuk za to zapłaci kilkanaście tysięcy ze swojej kieszeni to im może przejdzie ochota na tą pseudo sztukę!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...