Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

We wtorek Dzień Bez Samochodu. Jedź za darmo MPK

Utworzony przez kamil, 21 września 2009 r. o 16:41 Powrót do artykułu
tym będziemy jeżdzić teraz : http://xracer.pl/index.php?ref=870
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z tego skorzystam Co prawda bardziej ze zbiegu okoliczności, bo mam jutro kilka spraw do załatwienia w Lublinie, a mój samochód stoi u lakiernika, więc tak czy inaczej byłem na MPK skazany tyle że zaoszczędze te pare złotych które wydałbym na bilety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że mało kto przejmie się tą akcją, którą popieram jak najbardziej. Jeden dzień bez tego szumu - to by musiało być coś wspaniałego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko dlaczego pokazano zdjęcie deski rozdzielczej jakiegoś zaporożca czy trabanta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo jest dla KIEROWCÓW (czyli prawdopodobnie dla właścicieli, skoro trzeba okazać dowód rejestracyjny a nie prawo jazdy); czyli: - jeśli masz samochód zarejestrowany na męża, to żona kasuje bilet, - jeśli jadąc do pracy odwozisz dziecko/żonę do szkoły/na zakupy, to dziecko/żona kasuje bilet... Mnie ta promocja nie przekonała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w europie raz w miesiacu jest dzien bez samochodu kazdy jezdzi za darmo bez okazywania dowodow rejestracyjnych polska jest 100 lat za murzynami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozorne akcje, kazdy jest przyzwyczajony do samochodu i tak juz zostanie chyba ze wynajdą coś fajniejszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...