Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

We wtorek protest przed Tesco i OBI w Lublinie

Utworzony przez socha, 20 grudnia 2010 r. o 17:40 Powrót do artykułu
Ok, wszystko rozumiem. Ale z Sylwestrem, to przesada! To NIE jest świeto! Wigilia niby tez nie ale to NAJWAZNIEJSZA kolacja, wg mnie jeden z wazniejszy dni dla chrześcijanina... Sylwester to niby co?? Wszyscy pracuja w ten dzien normalnie! Juz niedługo bedą apele o wolny piątek! NIE dajmy sie zwariowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Sylwestrem, to przesada! To NIE jest świeto! Wigilia niby tez nie ale to NAJWAZNIEJSZA kolacja, wg mnie jeden z wazniejszy dni dla chrześcijanina... Sylwester to niby co?? Wszyscy pracuja w ten dzien normalnie! Juz niedługo bedą apele o wolny piątek! NIE dajmy sie zwariowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwiazkowcy sa poje***i. Moze niedlugo beda jeszcze chcieli zeby za nich pracowac a oni beda tylko kase brac. Jedynie co im dobrze wychodzi to strajki choc tez nie zawsze. Oni tylko morda dziamola a inni ludzie pracuja i nie maja czasu robic zakupy kiedy zwiazkowcom sie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam mam pracę w której nie zawsze można być pewnym w święta czy weekendy i nie jest to oja pierwsza praca tego typu a mimo to nie narzekam. Przecież sam ją sobie wybrałem. Nikt nikogo do pracy nie zmusza. Jak komuś się nie podoba to napewno znajdzie się wiele osób chętnych na jego miejsce. Może to dosyć prostackie stwierdzenie ale tak jest w rzeczywistości. Niestety trzeba się albo bogato urodzić albo gruntownie wykształcić i zostać lekarzem prawnikiem bankierem itp. żeby móc sobie pozwolić na wybrzydzanie i marudzenie. Pracodawca płaci i wymaga. Dla takiej sieci nieczynne sklepy w wybrany dzień to ogromna strata, więc skoro pracownicy chcą je na takie straty narażać to niech się liczą również z tym że ich pensje też będą odpowiednio niższe. Z tego co wiem to nie zarabiają oni zbyt wiele więc niech się zastanowią czy warto rezygnować z części niewielkiej pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 150% popieram związkowców. Pracownicy hipermarketów powinni mieć wolne także we wszystkie niedziele i święta, nie tylko w sylwestra i wigilię. Polska, to nie pustynia, że trzeba 300 km jechać do najbliższego sklepu. Za komuny sklepy w niedziele były zamknięte, a w soboty pracowały w ograniczonym czasie pracy i jakoś ludzie z tego powodu z głodu niepowyzdychali. I nie pisz palancie jeden z drugim, że sami wybrali sobie taką pracę, bo często ci ludzie z różnych powodów nie mogli wybrać innej pracy. Ale przez to nie są mniej ludźmi od innych bardzie wykształconych, czy tych, którym się bardziej poszczęściło. Poza tym, na tej niewolniczej pracy cierpią nie tylko ci pracownicy, ale również ich rodziny, zwłaszcza dzieci, które w tym przypadku niczego nie są winne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
Dla takiej sieci nieczynne sklepy w wybrany dzień to ogromna strata
Nie można mówić o stracie pieniędzy, których się nie miało, bo się ich nie zarobiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 lata przepracowałam w systemie zmianowym , piątek , świątek i niedziela.Takie życie.Nie jedna wigilia i sylwester na dyżurze.Mimo to mój dom był domem jak wszystkie inne.Wszystko da się poukładać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady. Ja pracuję w Wigilię i Sylwestra do 15. Jest to przecież normalny dzień pracy. A czy lekarze, stacje benzynowe ... itp też mają pracować do 14.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
22 lata przepracowałam w systemie zmianowym , piątek , świątek i niedziela.Takie życie.Nie jedna wigilia i sylwester na dyżurze.Mimo to mój dom był domem jak wszystkie inne.Wszystko da się poukładać.
I to jest właśnie ta dziwna, zazdrosna mentalność: żeby inni nie mieli lepiej ode mnie, skoro dla siebie już nic ugrać nie mogę, to chociaż innym zaszkodzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Bez przesady. Ja pracuję w Wigilię i Sylwestra do 15. Jest to przecież normalny dzień pracy. A czy lekarze, stacje benzynowe ... itp też mają pracować do 14.
Lekarze - tylko ci co pracuja w pogotowiu ratunkowym (o ile jeszcze tam lekarze pracują), oraz w szpitalach na dyżurach. A stacje benzynowe powinny mieć zrobioną kolejkę dyżurów podobnie, jak apteki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rolnik? Co mają powiedzieć tysiące rolników dla których nigdy nie ma święta...-no chyba,że krowy,świnie i inne zwierzęta posprzedaje -tylko z czego wtedy żyć? Krowy nie powiedzą: "dziś gospodarzu masz wolne,dziś nie doimy i nie jemy-bo dziś święta". Ile rolnicy mają za swoją pracę? Czy ich płace-zarobki nie są głodowe? W rolnictwie tylko w niewielu "gałęziach" rolnictwa masz wypłatę co miesiąc. Są miesiące,że tylko wydatki rolnik ma-a zysków "zero". Ten,kto nie pracował w rolnictwie,ten nie ma pojęcia ile rolnik musi się "nagrzać" w upały i namarznąć w zimie przy pracach gospodarczych i ile nadźwigać... Więc przestańcie chrzanić "jak to w hipermarketach jest źle i ciężko!" Jeśli im ciężko,to niech idą do gospodarstw rolnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
A rolnik? Co mają powiedzieć tysiące rolników dla których nigdy nie ma święta...-no chyba,że krowy,świnie i inne zwierzęta posprzedaje -tylko z czego wtedy żyć? Krowy nie powiedzą: "dziś gospodarzu masz wolne,dziś nie doimy i nie jemy-bo dziś święta". Ile rolnicy mają za swoją pracę? Czy ich płace-zarobki nie są głodowe? W rolnictwie tylko w niewielu "gałęziach" rolnictwa masz wypłatę co miesiąc. Są miesiące,że tylko wydatki rolnik ma-a zysków "zero". Ten,kto nie pracował w rolnictwie,ten nie ma pojęcia ile rolnik musi się "nagrzać" w upały i namarznąć w zimie przy pracach gospodarczych i ile nadźwigać... Więc przestańcie chrzanić "jak to w hipermarketach jest źle i ciężko!" Jeśli im ciężko,to niech idą do gospodarstw rolnych!
Od razu widać, że nie pracujesz w rolnictwie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracuje na infolinii BANKU: pracujemy całodobowo. Może mało kto uwierzy, ale ludzie dzwonią z pierdułą w Wigilię, ŚWIĘTA, Sylwestra, w nocy...nie mają zahamowań w tym zakresie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w OBI na Zwycieskiej to najlepsza fucha pod słońcem. Pracowawca solidny, wynagrodzenie sowite,można połazić 8 godzin dookoła reagałow i wymigać się od porzadków przedswiatecznych w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związkowcy powinni tez protestować przed punktem skupu makulatury DOMINIK w Suchedniowie z powodu źle wykalibrowanych wag, co się przekłada na cięższe paczki makulatury i przemęczanie się pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lidl pracuje w sylwestra do 19 godz a biedne dziewczyny bedzie św yezo trzymał do 23 godz zapowioedział trzeba bojkotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związkowcy to banda nierobów! Jak się nie podoba to won z pracy, są chętni na Wasze miejsca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik napisał:
Od razu widać, że nie pracujesz w rolnictwie.....
A skąd wiesz? Od razu widać,że nie znasz się na ludziach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IBN BURAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...