Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak sie konczal niepotrzebne inwestycje w infrastrukture drogowa. Teraz ani nie da sie tego wyburzyc, ani przerobic na sciezke rowerowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
khan_tengri napisał:
Tak sie konczal niepotrzebne inwestycje w infrastrukture drogowa. Teraz ani nie da sie tego wyburzyc, ani przerobic na sciezke rowerowa.
sam jestes niepotrzebny, rowerem to ja sobie po sciezkach lesnych jezdze, a nie po asfaltowych lub z kostki niepotrzebnych sciezkach tylko dla rowerow, na drogach akurat pojedzie i samochodu osobowy, autobus i rower...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam taki pomysł: ponieważ szkoda tego rozebrać, a na razie nie ma wizji na docelowe wykorzystanie, może przerobić to na wielkie żelbetowe pergole, które będą ozdobą powstającego parku. Minimalna wersja to obsadzenia tych filarów pnączami i zamontowanie kilku siatek ułatwiających im się pięcie. A jeśli jakiś architekt zieleni poświęcił by trochę czasu to może wymyślił by coś ciekawszego. PANIE PRZYSZŁY PREZYDENCIE JEŚLI PAN CZYTA TO POMYSŁ DLA PANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak go zaczęli budować, mieszkałem wtedy na skarpie....Ech...od 10 lat nie mieszkam jednak w Lublinie, na lubelszczyźnie tez nie bywam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się, że artykuły piszą ludzie madrzy.Niestety patrząc na podpis zdjęcia, pisał to ktoś nierozgarnięty umysłowo.Najpierw pisze o wiadukcie a za chwilę o moście. Mieszkam w Lublinie już 50 lat i do tej pory nie widziałem w tym miejscu rzeki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pryszcz w porównaniu do tego co będzie, a raczej co nigdy nie postanie pod Świdnikiem. Taka mała statystyka: "wiadukt" - 20 lat, "teatr w budowie" - 36 lat, "lotnisko w budowie" od lat 11 - 99 lat może3 być za mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze przyda sie materiał na tunel pod racławickimi? bo przecież bedzie taka inwestycja gdy wygra żuk
Ostatnio edytowany 23 listopada 2010 r. o 14:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieopodal straszą również: niedokończona 'hala sportowa' na jutrzenki, 'garaże' na ul watykańskiej 8- 10, niedokończona budowa na jutrzenki 12- 16... I co? I nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...