Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"W pewnym jeden w rower uderza ford."..WAS IST DAS?Kto to pisał??? dziecko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rower posiadał w ogóle jakieś oświetlenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W pewnym jeden w rower uderza ford."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż trudno uwierzyć,że był trzeźwy jechał wprost pod nadjeżdżające auta. Zakaz poruszania się pojazdami do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dowód video na ewidentną winę tego rowerzysty, czego się tu jeszcze doszukiwać? Miejcie video rejestratory na pokładzie samochodów, bo różnie to bywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że ten rowerzysta już nie żyje,bo następnym razem może mój samochód zniszczyć i przestraszyć mi dzieci jak będą ze mną podróżowały, takich policja powinna dobijać na miejscu zdarzenia a nie pozwalać zabierać przez pogotowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechal bez swiatel dobrze mu tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysci jeżdzacy na przejsciach dla pieszych i po chodnikach to zakala ludzkosci ale niech tylko na mnie trafią polamane kosci na 10000%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj reguły nie ma, jeśli nie ma zdrowego rozsądku i współpracy obu stron. Rowerzyści to faktycznie zakała na chodnikach, zwłaszcza tam, gdzie jest duże natężenie ruchu - weźmy np. Aleje Racławickie od Warszawskich do Krakowskiego - tam to jest dopiero szaleństwo rowerowe. Jest duża liczba rozsądnych ludzi, którzy potrafią się zachować zarówno na chodniku jak i na drodze. Niestety nawet pieszym na chodniku wiele brakuje, zwłaszcza tym chodzącym peletonami jakby cała szerokość należała do nich - nauczcie się chodzić, nie Jesteście świętymi krowami, zwłaszcza chodząc po ścieżkach rowerowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu wyjaśniać rowerzyści jeżdżą jak chcą ale żaden kary nie zapłaci bo niby jak go zidentyfikujesz? musiał by trafić na bezpośredni patrol i to nie zawsze nim ktoś się zainteresuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj reguły nie ma, jeśli nie ma zdrowego rozsądku i współpracy obu stron. Rowerzyści to faktycznie zakała na chodnikach, zwłaszcza tam, gdzie jest duże natężenie ruchu - weźmy np. Aleje Racławickie od Warszawskich do Krakowskiego - tam to jest dopiero szaleństwo rowerowe. Jest duża liczba rozsądnych ludzi, którzy potrafią się zachować zarówno na chodniku jak i na drodze. Niestety nawet pieszym na chodniku wiele brakuje, zwłaszcza tym chodzącym peletonami jakby cała szerokość należała do nich - nauczcie się chodzić, nie Jesteście świętymi krowami, zwłaszcza chodząc po ścieżkach rowerowych.
chodzenie ławą / lub peletonem  to specjalność młodych czubów. nieważne ilu idzie 4 czy 8  - cały chodnik dla  nich. i nawet nie myślą uchylić się przed idącym z naprzeciwka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN PEDALARZ URAZ GŁOWY MIAŁ JUŻ WCZEŚNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cxzy tam jest ścieżka rowerowa przez jezdnię, czy też pedalarz jak zwykle jechał po zebrze, tak jak to robi 99% cudownych dzieci dwóch pedałów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była, sory miała być masa kretyczna, ale jak zwykle sie nie udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bo tam jest petla indukcyjna ktora nie dziala ani na rowery ani na motocykle i gosc chcial sie przekonac jak szybko jezdzi, swoja droga to szacun dle bialego samochodu ze po nim nie przejechal. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że ten rowerzysta już nie żyje,bo następnym razem może mój samochód zniszczyć i przestraszyć mi dzieci jak będą ze mną podróżowały, takich policja powinna dobijać na miejscu zdarzenia a nie pozwalać zabierać przez pogotowie
  Dobrze powiedziane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna ślepa zamyślona kura na rowerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że ten rowerzysta już nie żyje,bo następnym razem może mój samochód zniszczyć i przestraszyć mi dzieci jak będą ze mną podróżowały, takich policja powinna dobijać na miejscu zdarzenia a nie pozwalać zabierać przez pogotowie
    Jak można mieć nadzieję że człowiek umrze. A pomyślałeś huju że ten człowiek mógł być chory, albo mógł być pod wpływem wstrząsu psychicznego? Takie ewentualności też trzeba brać pod uwagę, a nie od razu życzyć komuś śmierci ty mendo internetowa i ty druga mendo która ci przytakuje kilka postów potem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rowerzysci jeżdzacy na przejsciach dla pieszych i po chodnikach to zakala ludzkosci ale niech tylko na mnie trafią polamane kosci na 10000%
Jaki twardziel się znalazł. Na 10000% to ty jesteś chory psychicznie. Proponuję wizytę u dobrego specjalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...