Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widzisz autosan? To jedź ostrożnie

Utworzony przez teddy, 6 lutego 2013 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Panie Prezydencie Żuk, skoro Pan tak mówisz o Autosanie to czemu promujesz swoim nazwiskiem pomysł zakupu dla Lublina ukraińsko - chińskiego badziewia Bogdan - Ursus? Mam nadzieję, że nie dopuści Pan do zakupu ukraińskich Bogdanów, mając nauczkę jak sprawują się wynalazki pokroju Autosana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wyrwy w jezdni wielkosci autosana nazywa sie nieruwnosciami to mozna sie obawiac ze jeszcze jakas szyba wypadnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się. Jak pod koniec zeszłego roku serwis autosana na zajezdni po PIJAKU rozbił dwa samochody należące do mpk, to z kim tam rozmawiać ?? Kupili bubel, którego dziwnie broni Siemiński, teraz chcą kupić kolejny bubel którego broni Żuk. No niestety, nie jest to normalne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Siemiński i panie Żuk - proszę wyjaśnić w jakim celu w miejskiej spółce jaką jest MPK został zatrudniony radny miejski Michał Krawczyk jako specjalista ds. promocji ? To że ob. Żuk nie wie iż MPK jest przewoźnikiem to rozumiem, ale pan panie Siemiński chyba jako były v-ce prezes wie jaki zakres obowiązków obecnie ma przewoźnik o nazwie MPK. Proszę wyjaśnić po co u przewoźnika jest stanowisko ds. promocji komunikacji miejskiej i czy Michał Krawczyk jest tak wybitnym specjalistą aby zarabiał w granicy 7000 zł brutto ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z jednego z autobusów, wprost na jezdnię, odpadła szyba." A co, miała z przesiadką spaść???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Autosany to porażka, zawieszenie w nich w stanie gorszym jak w Ikarusach. Byle dołek i dobija cały autobus. Siedzenia jakies gibotliwe.. MASAKRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet już nie będę komentował o tym Autosanie...szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie mięso to psy jedzą. Kupili chłam to mają czego chcieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie : Dlaczego nikt nie krytykuje trolejbusów Solarisa właśnie za wypadające szyby ? Widzę że komentarze dodają ludzie co nie mają pojęcia i piszą bzdury . Ja jeżdżę już Autosanem 15 miesięcy i jest praktycznie bez awaryjny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Dominik Smaga powinien pisać horrory ,a nie takie bzdury do Dziennika Wschodniego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że psy szczekają w najlepsze, pismaki i typowe polaczki na tym forum nie maja pojęcia o tych autobusach, szyba wypadała w starych autobusach przez słaby klej, górne mocowanie było źle zrobione, nowe wersje są poprawione. Te bzdury aż nie można czytać, ewidentnie na media naciska lobby by kupować zagraniczne autobusy, a ludzi pracujących w Sanoku w fabryce zwolnić. Autosan uczy się na błędach, ale wy tego nie rozumiecie, wasz jad przysłanią racjonaln myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczepili się tej szyby i wałkują ten temat już chyba po raz trzeci. Ale jak jakiś Solaris czy Mercedes rozkraczy się na środku drogi to o tym cisza. A ten ekspert od zawieszenia to niech przejedzie się innymi markami to zobaczy że wszędzie jest tak samo. Jak w drodze są ogromne wyrwy to musi rzucać. Ale pewnie jak rzuca w Mercedesie to uwagę odwraca ryczący jak w czołgu silnik, a w Solarisie z kolei telepiące się wnętrze. Autosan to bardzo dobra konstrukcja, ale jak to bywa w nowych projektach czasami wyłażą niedociągnięcia, które są eliminowane w toku dalszej produkcji. Plujecie na Autosana, a Solaris to przecież konstrukcja z lat 90-tych i do tego cholernie drogi. Natomiast Mercedes to jest chłam prosto z Turcji, w ktorym zresztą jest ciemno jak w grobie a silnik jest strasznie nieekonomiczny. A te artukuły śmierdzą mi propagandą konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemy Autosana w porównaniu z problemami Drimlinera to pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie każdego dnia jeżdżę Autosanem i raz co mi się w nim zepsuło to biletomat i obrysówka boczna .Skąd ta nagonka na Autosana gorsze są owiele te wynalaki Tureckie a Solarisa niewspomne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem dopisać że jestem kierowcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem się Polacy dziwią, że w tym kraju nie ma typowo polskich marek. Jak wszyscy wolą "zachodnie" i plują na krajowe to jak może być inaczej. Jak w Gotegorgu (siedzibie koncernu Volvo) przetarg na dostawę wygrał Solaris, a nie Volvo to dopiero była nagonka na polskie autobusy. Ale tu w Lublinie na polskiego Autosana? Chyba, że co niektórym chodzi o wojnę lubelsko-rzeszowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autosan czy merc i tak wszystko ugrzęźnie w śniegu bo zima kolejny raz nas zaskoczy:) http://www.itvl.pl/n...ow-opady-sniegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie Mpk w Rzeszowie dlaczego Citara nie kursują to się ździwicie. Ale nie.... na Mercedesa nikt nic złego nie napisze bo to przecież mercedes - żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się też Conecto w Warszawie w MZA pękła szyba wiatrołapu http://warszawa.gaze...ZYWO_.html?bo=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...