Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej chętnych na księży. Skąd takie zainteresowanie?

Utworzony przez admin, 12 września 2013 r. o 22:11 Powrót do artykułu
pier...nie o szopenie,jaki bunt?!nie ma w polsce rynku pracy a to super robota,stała,bardziej bezpieczna niż w innych branżach mundurowych,dobra kasa,lekka praca,więc młodzi się garną,nam miałem nadziję że mój syn pójdzie do seminarium ale niestety nie udało mi się go namówić chodz sam jestem ateistą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy takim bezrobociu, wielkie zdzwienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd takie zainteresowanie? Bo jest bezrobocie. Pamiętacie, że do wojska "broniło się" 99 % poborowych. Teraz przy bezrobociu na jednego kandydata do armii jest nawet 12 chetnych. To samo jest z klerem. Dobra robota, duża kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech klerycy robia dwu letnie praktyki np. w kopalni to zobaczymy dopiero wtedy ilu bedzie kontynuowalo seminarium albo duzo prosciej. niech ida sprzedadza wszystko co maja i niech kase rozdadza ubogim i dopiero pozniej pojda za Chrystusem do seminarium. Wkoncu sam Chrystus tak mowil. Niestety dzisiaj patrzac po owocach i po zachowaniu kleru w Polsce, po cennikach w parafiach itd mamy do czynienia nie z powolaniem ale z zawodem. Przykre to ale prawdziwie. Katolicyzm przypomina dzis mitologie jest Zesus - Bog sa bogowie - ksieza i jest ciemny glupi lud a przeciez mowia z ambony milujcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienarobisz sie a zarobisz nawet 8000zl miesiecznie tez chyba jak zrobie mature to tez wstapie a w celibacie das sie wytrwac podobno pozwalaja na dziwki chodzic tylko zeby to robic w ukryciu a jak jakas laska by w ciaze zaszla to bp Stasio z kuria alimenty beda placili:) Mozna tez zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa misiu kasa. A żonę i dzieci i tak możesz mieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że jest tylu chętnych do posługi bożej. Ale zastanawia mnie jedno. Skąd wśród księży jest tylu zboczeńców - pedofili. Moim skromnym zdaniem jest to spowodowane tym,że jak młodego faceta ubierze się w sukienkę, to takiemu młodziakowi we łbie się klepki przestawiają i zaczyna kochać dziewczynki i chłopców.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekka robota, duża vkasa AQ Franek daje nadzieje na małżeństwo. Nawet tego proboszcza jakoś się zniesie. Ostatecznie można się na dzieciaki przerzucć, może tylko Wesołowski miał pecha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robota lekka, kasa niezła, zusy i US się nie czepiają... Sam bym poszedł ale mam 2 dzieci, acz ponoć to już w niczym nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że jest tylu chętnych do posługi bożej. Ale zastanawia mnie jedno. Skąd wśród księży jest tylu zboczeńców - pedofili. Moim skromnym zdaniem jest to spowodowane tym,że jak młodego faceta ubierze się w sukienkę, to takiemu młodziakowi we łbie się klepki przestawiają i zaczyna kochać dziewczynki i chłopców.  
odpowiedź jest prosta to tylko tacy tam chcą bo widocznie tam się dobrze czują. Taki Kostro na cmentarzu Lipowa czuje się jak król  i uwarza że jest wszechmocny, bufon tyran i ścierwo ! ale żyje jak pan na włościach z poddanymi których traktuje gorzej jak kiedyś chłopów pańszczyźnianych ekonom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak bezrobocia jak nie na parafii to w panstwowej instytucji miejsce się znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyliście? Im gorsza droga tym więcej przy niej kapliczek i krzyży. A docelowo: kościół w każdej wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak, zdałeś egzamin do seminarium? Spoko, z palcem w tyłku...! Tak poważnie to fajne życie, byt na wysokim poziomie zapewniony, zero zobowiązań w stosunkach z kobietami, facetami lub dzieciakami... Jak kto woli...! Wystarczy tylko nie mieć honoru i odwagi życiowej walczyć o przetrwanie i pasożytować na biednych ludziach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uwazam , ze to  zupelnie inny  ped, to ped  do  latwego  zdobywania   kasy ,  bez swiadczenia jakiejkolwiek pracy zycie w luksusie,  w apartamentach , palacach  wybudowanych przez naiwnych  ludzi, sami nie jedza, a ksiedzu zaniosa,  latwym  seksem itd itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd takie zainteresowanie? Bo jest bezrobocie. Pamiętacie, że do wojska "broniło się" 99 % poborowych. Teraz przy bezrobociu na jednego kandydata do armii jest nawet 12 chetnych. To samo jest z klerem. Dobra robota, duża kasa.
  masz rację, dobra lekka praca, duża kasa a i po cichu kobitki też są, a jak nie używa sie prezerwatywy to i dzieci są  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...