Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej zachorowań na grypę w tym roku. Wojewoda się zaszczepił i zachęca innych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2016 r. o 19:32 Powrót do artykułu
mi lekarz mowił,że to g.. warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam 500+ i nie stać mnie ją kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie należy ufać antyszczepionkowym teoriom". Taa, ufajmy tym proszczepionkowym... W Polsce można być bezkaranie proszczepionkowym entuzjastą, gdyż za nic się nie odpowiada. Nie ma też systemu odszkodowań za skutki uboczne szczepionek. Za ewentualne powikłania lub choroby poszczepienne zapłacą pacjenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczepionkowe ludobójstwo ***s://vaccgenocide.wordpress.com/tag/prof-maria-dorota-majewska/ , czyli nie dać się szczpionkowym-cwaniakom (firmy farmaceutyczne, urzędnicy i niedouczeni lekarze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Czarnek chce się szczepić jego wola, ale niech nie zmusza do tego innych, zwłaszcza, iż nawet lekarze mówią, że ze szczepieniami nie jest tak bezpiecznie jak wieść niesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zapłacił za jego szczepionkę, bo minister hrabia nie finansuje szczepień p. grypie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama głupoty wojewody. Nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okaleczanie poprzez szczepienie to najszybsza droga do choroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jemu i szczepionka już nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby to nie lobbowanie firm farmaceutycznych produkujacych szczepionki może to byc tez zakamuflowana reklama dostarczycieli szczepionek???????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaa ale sie uśmiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze już widzę nie mają o czym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ta szczepionka nie pomaga na PIS owski wirus... czy on tego nie wie!!!... chociaż szczepionki zapobiegają rozwojowi choroby... a w tym przypadku jest juz za późno!!!.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak przywołać jakieś badania naukowe wraz z podaniem źródeł, które dowodziłyby rzekomej skuteczności szczepień i nieszkodliwości wstrzykiwania zawartych w nich neurotoksyn (np. związków aluminium, rtęci)? Dlaczego ci, którzy tak mocno lobbują, nie odwołają się do takich argumentów? - Bo wyniki badań temu przeczą. Logiczna argumentacja nie jest potrzebna żeby przekonać ciemnotę. Bo ciemnota to kupi tak samo jak każdą inną reklamę. Kto zaś dba o zdrowie swoje i swoich dzieci, zanim podejmie taki ryzykowny krok jak wstrzykiwanie szczepionek, wcześniej dokładnie zorientuje się czy to jest szkodliwe czy nie i w oparciu o to podejmie decyzję czy warto ponosić takie ryzyko. Nietrudno jest rzeczowe informacje znaleźć, tylko trzeba chcieć. Google wyszukać pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wielu zachodnich krajach europejskich wszystkie szczepienia są dobrowolne. I jakoś nie ma żadnych epidemii. Kto chce - ten szczepi kto nie chce - nie szczepi. Dlaczego u nas jest tzw. "obowiązek"? Np. w takiej Szwajcarii wyszczepialność jest na niskim poziomie ok 75% i jakoś nie ma żadnych epidemii - wbrew temu czym nas straszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W wielu zachodnich krajach europejskich wszystkie szczepienia są dobrowolne. I jakoś nie ma żadnych epidemii. Kto chce - ten szczepi kto nie chce - nie szczepi. Dlaczego u nas jest tzw. "obowiązek"? Np. w takiej Szwajcarii wyszczepialność jest na niskim poziomie ok 75% i jakoś nie ma żadnych epidemii - wbrew temu czym nas straszą.
bo tam jak pracują to się przywoicie odżywiają bo ich stać, a u nas kuźwa za 1200 zł wyżyw się, chyba, że najebiesz dzieci, bo teraz za darmo dają 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfgfg napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W wielu zachodnich krajach europejskich wszystkie szczepienia są dobrowolne. I jakoś nie ma żadnych epidemii. Kto chce - ten szczepi kto nie chce - nie szczepi. Dlaczego u nas jest tzw. "obowiązek"? Np. w takiej Szwajcarii wyszczepialność jest na niskim poziomie ok 75% i jakoś nie ma żadnych epidemii - wbrew temu czym nas straszą.
bo tam jak pracują to się przywoicie odżywiają bo ich stać, a u nas kuźwa za 1200 zł wyżyw się, chyba, że najebiesz dzieci, bo teraz za darmo dają 500+
Z czego wynikałoby, że to nie szczepionki zapobiegają chorobom lecz zdrowy styl życia i prawidłowe odżywianie. To po co się jeszcze faszerować, wstrzykiwać sobie lub dzieciom to świństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASA, KASA, KASA..............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do korzystania z tej formy profilaktyki namawiał wojewoda lubelski Przemysław Czarnek, który w przychodni przy ul. Spokojnej 3 sam zaszczepił się przeciwko grypie. – Zachęcam, to bardzo ważne. Rok temu również się szczepiłem i nie zachorowałem – mówił. ' BARDZO CHĘTNIE, ALE POPROSZĘ PANA CZ. O SFINANSOWANIE SZCZEPIENIA DLA MNIE I MOJEJ CAŁEJ RODZINY. DO KOŃCA ŻYCIA................AMEN.............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tu nie gra ! Niby człowiek inteligentny a głupi. a może to ukryty autyzm! A może interes firm farmaceutycznych ! Jakaś dotacja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...