Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Toż to awaria obok siedziby LPEC-u, pewnie i oni tam ciepełka nie będą mieli przez ten czas. A to pech:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie,masz powóod do radości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
także w bloku Sikorskieg 3 (niestety)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie szybko latać tą dziurę, bo mi tu zimno w mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za ubytki wody w czasie awarii zapłacą lokatorzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawcie artykuł, ul. Junoszy awaria nie dotyczy, na filmiku pan dobrze o tym mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super ekipa lpec nad jednym robotnikiem stoi jeden kierownik powinno się ich powiązać razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awaria nie dotyczy już od dawna dużej czesci podanych ulic. Teraz ogrzewanie nie ma w 60 blokach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
Awaria nie dotyczy już od dawna dużej czesci podanych ulic. Teraz ogrzewanie nie ma w 60 blokach.
Nie wiem, czy to do mnie, ale awaria w ogóle nie dotyczyła Junoszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszystko przez szczury,które w tej okolicy grasują stadami bo szkoda pieniędzy na deratyzacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to jeszcze potrwa....zimno mi się w domu robi a dzieci trzeba niedługo kąpać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszty za awarię (ubytek wody) poniesie LPEC, zawsze tak było i będzie.... a z tym jednym kierownikiem nad jednym pracownikiem to pewnie byłeś i widziałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w domu ciągle zimno i spać się nie da "o północy zrobi się cieplej"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Żołnierskiej też zimno....:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...