Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielka płyta - jak budowano w Lublinie przed laty. Unikatowe zdjęcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2018 r. o 10:01 Powrót do artykułu
Różnica między socjalizmem i kapitalizmem jest taka że w socjalizmie kradł każdy ale tylko tyle ile potrzebował do życia , natomiast w kapitalizmie kradną tylko ci co mogą i tyle że nie wiedzą co z tym robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
felka napisał:
undefined napisał:
Za jakiś czas betonowe bloki zaczną się rozpadać,ciekawe gdzie zamieszkają te tysiące ludzi?To będzie proces nagły połączony z ogólnopolską paniką,ten widok pierwszych zawalonych bloków będzie przerażający a potem kolejne...
pieprzysz jak potłuczony, dawnej było może i nie estetycznie wykonane ale się trzymało, ja mam ruską lodówkę mińsk, pralkę polar, i kuchenkę gazową, mają już 35 lat i są dobre, a teraz kupiłam cztery lata temu kanapę i już zepsuta. Teraz to chińszczyna gdzie psuje się po 1-5 latach.
 Z tymi lodowkami, pralkami, kuchenkami to bylo tak; np pralka Frania,skladala sie z pancernej obudowy 5mm grubosci, 1,5 KW silnka ,paska klinowego i wirnika ,i cotam sie mialo zepsuc?, zreszto jak sie zerwal pasek klinowy, to niesposob bylo go normalnie kupic, Lodowka radziecka minsk  miala taki silnik ,ze warczal tak, ze w calym mieszkaniu bylo go slychac jak sie wlaczal to nie sposob bylo usnac chociaz lodowka byla w kuchni, zreszto miala tylko jedna funkcje i co kilka dni trzeba bylo ja odmrazac, bo inaczej chodzila na okraglo-i co tam sie mialo popsoc, nie mowiac o tym ,ze zuzywalo to pradu cztery razy wiecej pradu nisz lodowki dzisiejsze. Co do pralki polar nie bede sie wypowiadal, bo nigdy jej nie mialem, pamietam tylko ze w latach 80-tych kosztowala tyle co moje cztero miesieczne zarobki i to na przydzialy, z "wolnej reki" trzeba bylo zaplacic 1,5 razy tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mieszkanie, bedac czlonkiem spoldzielni i wplacajac comiesieczne raty czekalem 12-lat! Kiedy tylko sie wprowadzilem musialem zaczynac od kapitalnego remontu, -krzywe sciany, cieknace krany i ubikacja, odpadajace kafelki w lazience, nieszczelne okna, zle obsadzone drzwi!!! To bylo w tych czasach kiedy nie sposob bylo normalnie kupic uszczelki do kranu, chyba ze za pol litra  Na telefon czekalo sie 7-10lat, Ja swoj mialem zalozony w 1992r. W nowym ustroju zakladali telefony prawie od "reki" Zycie w tamtych czasach to byl KOSZMAR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerzy napisał:
Jak bym miał wybierać, to wolę komunę od pisu. Zresztą w tej bandzie nieudaczników aż się roi od komuchów i ruskich agentów. Te jołopy od kaczora nie nie potrafią, łajzy cholerne, poza importowaniem węgla z Rosji.
 Jerzyku dziwię się, że nie chce ci się wybrać (skoro wolisz) się do Korei Płn. Z takimi "jołopami, łajzami" jak ty i tobie POdobni nie jest nam PO drodze. Z was to sami gieniusze- potrafili sprzedać ,rozkraść, zniszczyć prawie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...