Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki Staw Królewski zamiast ogródków działkowych? Działkowcy mają inny pomysł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2016 r. o 17:43 Powrót do artykułu
Zalew Zemborzycki to bomba ekologiczna nie ma pieniedzy na jego utrzymanie.....tor rowerowy.....zawalił się i nir woadomo co dalej......jak staw królewski to i król musi być namaszczony wiec kogo proponujecie na Króla Lublina ja mam kilku kandydatów jednego mocnego.....smsowy można konkurs ogłosić zamiast wolnej elekcji......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pomysł ze stawem jest znakomity i trzeba go zrealizować, to co jest obecnie to skansen altankowy w zaroślach i szkoda czasu na dyskusję z działkowcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby to się udalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działkowcy! róbcie zrzutkę!każdy po 1000 usd. kupicie ten teren po cenach rynkowych, będzie wasz  i po sprawie!!Wasze psy będą mogły tam  srać do woli.  I zamknijcie mordy, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PotrZebne nam te kiczowate działeczki jak nic.... w środku dużego miasta działeczki .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamskie wpisy jak zwykle dno ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta, nie ma to jak muliste bagno, wylęgarnia komarów w środku miasta. przecież te tereny na wyłożonych planach oznaczone są jako "zagrożone powodziami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klakiery ratuszowe już na necie......cudny piekny śliczny świetny pomysł wspsniały a ze 50 mln bedzie kosztował może 100 to co pożyczone i co miasto sie rozwija tak jak mój. Sąsiad rozwija się ma nowe bmw dom żonę wszystko z żoną w lizingu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tor formuły 1 może będzie super Grand Prix Bystrica .....Poland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ten pomysł ze stawem jest znakomity i trzeba go zrealizować, to co jest obecnie to skansen altankowy w zaroślach i szkoda czasu na dyskusję z działkowcami
+1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł ze stawem bardzo dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zrobicie stawy to szykujcie KASE na wylęgarnie komar ,czy nie lepiejzrobić park ścieszki zdrowai czy ściezki rowerowe w parku .Żuk to olewa Lublin bo mieszka wŚwidniku ,mieszkancy nie dajcie się ,wyrzucenie kilkanaście tys w błoto ,ale Żuk tego nie chce widzieć .Stop tej inwestycji .Mieszkancy proponuje pod ratu z hasłemnie robić z działek Komarzyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa tzw. Stawów Królewskich. W dniu 12 grudnia złożyłem protest do Rady Miasta Lublin w sprawie projektu budowy, tzw. Stawów Królewskich na terenie obecnych ogródków działkowych "Podzamcze". Pomijając, że zabieranie działek pod inwestycje powinno się odbywać stopniowo, gdyż dla wielu starszych osób, mających niskie emerytury, nie mogących wyjechać na drogie wczasy, działka jest głównym sensem ich życia - miejscem aktywności fizycznej, spotkań towarzyskich z sąsiadami, działka jest przede wszystkim sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy i własną produkcję, w niewielkim zakresie, warzyw i owoców, nie pryskanych środkami chemicznymi. Dla mnie bulwersujące jest podejmowanie wątpliwych inwestycji, kiedy ma się tak niechlujne otoczenie zamku i Starego Miasta oraz - kiedy dalszej dewastacji ulega otoczenie Zalewu Zemborzyckiego. Miasto tonie w długach, ścisłe centrum miasta jest brudne i obskurne, a panu Żukowi zachciewa się stawów! Ponieważ władze miasta mają 21 dni na ustosunkowanie się do protestów mieszkańców, w dniu 28 grudnia, o godzinie 17:30, przy działkach odbędzie się transmisja "na żywo" z reportażu "Zdarzenia". Zapraszamy do aktywnego udziału w walce z "Krainą Absurdów pana Żuka". Wojciech Górski (mój wpis do fb z 16 grudnia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny pomysł, plaże, łódki, gastronomia, pełny relaks nad wodą i to w centrum miasta jak w Hamburgu, mówimy budom w zaroślach nie!!!, szkoda czasu na dyskusję z emerytami im co by nie zaproponować zawsze będą na nie betony niereformowalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wywalić te stare budy działkowców z centrum miasta w końcu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za, ogrody z kartoflami i pietruszka wywalić za miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co mokradła dużego robić, bo najpewniej z Czechówki będzie zasilane - mikroklimat się zmieni w okolicach zamku, wilgoć będzie przeszywać trzewia na wskroś, robactwo wszelakie się rozwinie i dokuczać będzie... Niedobry pomysł, tym bardziej, że nikt tego nie utrzyma w należytym porządku i wyglądzie, co widać na przykładzie Zalewu, czy chociażby arterii rowerowej doń prowadzącej. Odradzam, choć radcą nie jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin żąda dostępu do morza....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie te działki cudnie wpisują się w siermiężno-kapuściany koloryt miasta. A kaczy dół tylko bedzie generował koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...