Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiemy, ile litrów paliwa spodziewają się zużyć w przyszłym roku urzędnicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2018 r. o 13:42 Powrót do artykułu
Jakość paliwa bez znaczenia? Tylko najniższa cena? To ja im mogę sikać do baków po 1pln/litr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak skromnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rowery a nie samochodami jeździć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prywatne samochody urzędników również zostały w to wkalkulowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jakość paliwa bez znaczenia? Tylko najniższa cena? To ja im mogę sikać do baków po 1pln/litr." - Sikać to se możesz do swojego auta, jak już go tak sympatycznie szczynami na zewnątrz i wewnątrz przemyłeś. Naszczyj do urzędowego auta, to zobaczysz jak szybko będziesz musiał się zbierać z twoimi pomysłami do Kopaczowej na emigrację. Nie bój się twój szwagier nafciarz z czterema stacjami w tym aż trzy w stolicach gmin nie wygra tego przetargu. A po to robi się prsetargi, byśmy nie bulili więcej jak trza. W prywatnych firmach panuje ten sam zwyczaj. I albo jesteśmy uwiązani do jednej stacji w jednym miejscu (czyt. twój szwagier i siki w baku), albo ci co naprawdę oszczędzają... swe silniki... wybierają sieć stacji (czyt. Orlen, BP, Shell...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wygrać prywatna stacja paliw z Czechowskiej, coś tak czuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli urzędnicy w urzędzie gminy głusk muszą jeździć swoimi prywatnymi samochodami, za swoje prywatne, uczciwie zarobione pieniądze na absurdalne wezwania mieszkańców (nie koniecznie zameldowanych=odprowadzających podatki, gdzie należy, a często także mieszkających bez odbioru, czym powinien zainteresować się w końcu nadzór budowlany), załatwiać urzędowe sprawy, rozpatrywać IDIOTYCZNE sprawy osób, którym wydaje się, że coś im się należy, "bo tak" podczas, gdy im się abosolutnie nie należy, to trzeba panie wójcie Gminy Głusk i Rado Gminy podnieść podatki i dać urzędnikom wyrównanie, większe pobory i wyrównać straty za zaangażowanie w pracy. Albo zacząć WRESZCIE obciążać roszczeniowe społeczeństwo. Niemniej - pracowników trzeba szanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...