Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wigilia Miłosierdzia odbędzie się w Lublinie. Można pomóc w przygotowaniach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2019 r. o 09:16 Powrót do artykułu
Cały rok miłosierdzia zorganizuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu na coś te premie od rządu na coś się przydadzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakiej zakładce na stronie Caritas są sprawozdania finasowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spaślak z Torunia wam dam. Caritas, kościół i pis to kółko wzajemnej adoracji czyli pralnia kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile Ty daleś na Caritas, że Cię tak sprawozdania interesują? Akurat Caritas jest jedna z najbardziej przejrzystych instytucji pod tym względem i każdy kto przeznacza pieniądze wie, na jaki cel one ida...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale usuwają komentarze, niech ta małpa pani prezes co zamordowała syna odda te zarabane 220 tys. A co do zbiorów ze wsi to takiego wała dam wystarczy, ze jako dziecko zbierałam ziemniaki dla KUL-u bo ojciec twierdził, że tam wszystkie święte sie uczą na księży i nie mają co jeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja was wspomogę swoją modlitwą jak znajdę chwilę czasu, bo jak na razie wzieliście kupe pieniędzy z rządu (z premii co im się po prostu należały),  to były moje pieniądze zrabowane mi w PODATKACH !! więc nie wiem o co znowu wam chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcji z czapkami i szalikami nie zorganizowała sama Anna Augustyniak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W jakiej zakładce na stronie Caritas są sprawozdania finasowe " = a kiedy Owsiak zrealizuje wyrok sądu i pokaże swoje księgi rachunkowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...