Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
spam
Ostatnio edytowany 28 lutego 2011 r. o 16:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno nie jest pijany i nie dostał zadnego wypowiedzenia jak my wszyscy po prostu zapłacono nam za półtorej miesiaca po 40 procent wypłat i wcale sie mu nie dziwie jak ktoś ma nóż na gardle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny kaptur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jesli jemu wypłacili całosc to powinnismy wszyscy wchodzic na dzwigi i czekać aż zapłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murarze napisał:
witam jesli jemu wypłacili całosc to powinnismy wszyscy wchodzic na dzwigi i czekać aż zapłaca
POWINNIŚMY ZDYCHAĆ Z GŁODU I Z UŚMIECHEM NA TWARZY CO 4 LATA GŁOSOWAĆ NA OSZUSTÓW ZWANYCH POLITYKAMI!! WYTŁUMACZ MAŁEMU GŁODNEMU DZIECKU ŻE TATA PRACUJE U ZŁODZIEJA I NIE STAĆ GO NA OBFITY OBIAD! JEŻELI W OBRONIE GODNOŚCI SWOICH DZIECI I SWOJEJ RODZINY POPEŁNI SIĘ PRZESTĘPSTWO POWINNO SIĘ W POLSCE NAGRADZAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga na firmę Trottertrans z Lublina.Właściciel zatrudnia kierowców na busy.Warunki głodowe i wydzieranie pieniędzy za tzw.kary.Nie zapłacił mi za grudzień wypłaty.Ponieważ byłem na umowie zleceniu to nie mam żadnych szans w PIP.Chętnych do dyskusji zapraszam na GG 3475722.Niedługo, bo jutro elektrownia wyłączy mi prąd.Ale pan waściciel firmy mieszka w willi i ma się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murarze napisał:
witam jesli jemu wypłacili całosc to powinnismy wszyscy wchodzic na dzwigi i czekać aż zapłaca
Wyjsc na dzwig,to jeszcze pikus,trzeba spasc, a wtedy jest szansa na 250000 pln,tak placa dla rodzin tych co spadaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akurat żuraw wieżowy, a nie dźwig, panowie "profesjonalni" dziennikarze Sztandaru Ludu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo solidarność, widzicie do czego żeście doprowadzili, to jest własnie ta druga Japonia, nie wstyd wam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skocz frajerze za 25 kola bez ubezpieczenia co rodzinie wypłacą za samobójce.Grześ dał dobry popis i dla naszej brygady jest bohaterem przynajmniej sie wykazał bo nasz brygadzista zawsze uszy stulił i nie zrobił nic by pomóc własnej brygadzie zawsze był cipą.Medal mu sie należy bo walczy z kur..........wiastą firma tel bud ten Neptun to jest to samo Madej czy jakos tak tam żądzi on też do nas na budowe przyjerzdżał to koleszka firmy OKNA FM zeSwidnika jeden złodziej.to jedna mafia złodzieji,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest w budowlance.uczciwej i rzetelnej firmy ze swieca trzeba szukac.70% robotnikow pracuje "na czarno".Ludzie NIE IDZCIE GLOSOWAC!!!zaprotestujmy przeciw zlodziejom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do DD od kiedy jestes znawcą dzwigów nie chodzi o typ aby ku..a wysoko nawet nie wiesz o co toczy sie ta wojna z takimi prywaciarzami zlodzieje nie mamy by wam zapłacic-to opier***cie przedszkole prywatne w świdniku starczy na wypłaty-złodzieje nigdy nie znajdziecie pracowników do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z Wami chlopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaprotestujmy przeciw panstwu, ktore nie dba o prawa "zwyklych" obywateli...NIE IDZMY GLOSOWAC!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj mialyby co robic pip ,prokuratua na budowach, na czarnucha plus łapa obowiazkowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos sie czepił tego głosowania co trzeba zrobic to zniszczyc takich prywaciarzy jak telbud kurek i spółka i tepic to zaraze a panstwo chroni tylko własne dupy i ci ku*** normalnemu robolowi nic nie pomoże chca żeby tylko na nich zapier***ać jestesmy 100 lat za murzynami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie piszmy o firmach gdzie zalegają pieniądze ---demaskujmy tych prezesików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie pójdzie głosować nawet tysiąc osób to i tak taki kandydat przejdzie bo u nas jest kurestwo i za łapówki i tak stanowisko obejmie i nic nie zrobi moze dziury w szosie załata asfaltem z worka rozcięczalnym z woda bo tak taniej i powie Rodacy naprawiłem wam szosy miłej podróży a ja bede jechał autem jebne w dzióre za rok i rozwale opone i szukaj wiatru w polu, i taka gnida siedzi gdzies w urzedzie miasta i se co miesiąc na konto bierze z 4000 na reke pytam za co ku***?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tel bud spółka zoo Company szukamy pracowników murarzy ciesli i doswiadczonych zbrojarzy dobre warunki pełne socjalne zarobki 800zł zapewniamy godne warunki pracy 10 godz dziennie plus soboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tel bud spółka zoo Company szukamy pracowników murarzy ciesli i doswiadczonych zbrojarzy dobre warunki pełne socjalne zarobki 800zł zapewniamy godne warunki pracy 10 godz dziennie plus soboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...