Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WITD kontra Taxify. "Żaden kierowca nie został ukarany prawomocnym wyrokiem sądowym"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2019 r. o 08:56 Powrót do artykułu
cyt. "Jak wynika z posiadanych przez nas informacji, dotychczas żaden kierowca, zarejestrowany w Taxify w Polsce, nie został ukarany prawomocnym wyrokiem sądowym – ripsotuje Alex Kartsel, country manager Taxify w Polsce." Sprytnie powiedziane. Ale nasze informacje mogą być niepełne i może jednak już ktoś został ukarany. Ja bym temu człeniowi nie zaufał już na podstawie wyglądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26 kontroli 14 z karami, rozumiem ze 12 nastepnych odwolalo sie do sadu i troche poczekamy na wyroki, swoja droga rzeczywiscie przydaloby sie uregulowac ta czesc prawa, albo zabronic calkiem i sprawa jasna, albo okreslic konkretne warunki do wykonywania tego typu uslugi a nie podciagac prawo jedni pod siebie drudzy w swoja strone tylko dlatego ze ustawa nie przewidziala ze kiedys bedzie mozna uzywac aplikacji do zamowienia przewozu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to się tylko kobietom dziwię, że z tego korzystają. Podjeżdża nieoznakowany samochód z kierowcą nieznanej narodowości i o nieznanej przeszłości, a ona wsiada nie wiedząc czy dojedzie do domu, czy obudzi się w burdelu w Hamburgu. I to wszystko by zaoszczędzić 2 złote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nigdy nie wsiadaj przy chodniku pod PKP do samochodu bo to słupy i walkowicze
ja nie wsiadam, ale jak widzę jak naciągacz wciska do samochodu emerytkę co przyjechała do dzieci w Lublinie albo turystę to szlag mnie trafia bo świadczy to o tym że jako miasto nie potrafimy walczych z mafią taksówkową spod dworca PKP. Potem wspomnienia mają negatywne i mówią o tym innym.
Lubelscy Radni nie uchwalili maksymalnych stawek za taksówki jak zrobiono w wielu innych miastach. Zgoś problem Radnemu na którego głosowałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniaczek niski w okularkach spod dworca PKP w taryfie zaparkowanej przed samymi schodkami z peronu, co żeruje na chińskich studentach i bierze 150 zł za kurs na Chodźki to dopiero patologia, za takich weźcie się drodzy inspektorzy z ITD
 Nazywają go Wyrwidąb. Gnida 1 klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to się tylko kobietom dziwię, że z tego korzystają. Podjeżdża nieoznakowany samochód z kierowcą nieznanej narodowości i o nieznanej przeszłości, a ona wsiada nie wiedząc czy dojedzie do domu, czy obudzi się w burdelu w Hamburgu. I to wszystko by zaoszczędzić 2 złote.
 Nie wiem czy takie "zaoszczędzić 2 złote". Ostatnio pierwszy raz miałem okazję jechać Taxifi z centrum miasta na Węglinek i zapłaciłem jakieś 10-12 zł mniej za kurs, niż bym miał jechać zwykłą taksówką. Kurs kosztował 18 zł, gdzie taryfą wyszłoby około 28-30 zł. Z punktu widzenia "konsumenta" to w d... mam lamenty taksówkarzy, jeżeli za to samo mogę zapłacić mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ITD to widzę spoczęło na laurach bo gnoje jeżdżą dalej i nic nie słychać o kolejnych zatrzymaniach.Ja i moi koledzy z taksy jeszcze trochę czekamy,ale jak tak dalej będzie to walić to taryfę i płacenie zasranego zusiku 1315 zł.Zamykamy działalność niebawem i idziemy do taksyfajek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jest jasne i teraz tylko nie dostatecznie egzekwowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo niezawisłe sądy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma prawomocnego wyroku bo kary od itd to kary administracyjne i nie idą do sądu. Niech się wypowie ile kar administracyjnych dostali kierowcy bo z moich źródeł wynika że 100% skontrolowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zwani partnerzy taksifajki bądź śrubera to gangrena nie stosująca się do przepisów polskiego prawa. Nie wspominając o ubezpieczeniu komunikacyjnym które nie uwzględnia zarobkowego przewozu osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kierowca Taxify ma xostać ukarany wyrokiem, skoro to postępowania administracyjne, a nie sądowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha hahaaaaaaaaaahaaaa zasmarkany gnojku, na kant możesz naskoczyć taksówkarzom spod PKP bez gpsa do domu nie trafisz i masz ból d...py razem z tobie podobnymi nibytaksówkarzami, którzy jeżdżą bo ustawa Gowina to dopuściła zwiewacie aż się kurzy jak ITD wpada na kontrolę - nagle wszyscy dostają zlecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zwani partnerzy taksifajki bądź śrubera to gangrena nie stosująca się do przepisów polskiego prawa. Nie wspominając o ubezpieczeniu komunikacyjnym które nie uwzględnia zarobkowego przewozu osób.
Całkowitą odpowiedzialnośc za nie stosowanie się do przepisów bierze na siebie naiwny kierowca podpisując umowę. Naganiacz ma za zadanie go ogłupić tak, żeby jeździł, wycisnąć z niego ile się da i kopnąć w d w razie kłopotów. Stąd te hasła "wystarczy nie przyjąć mandatu", "firma za Was zapłaci", "firma Wam pomoże". Takie deklaracje nie wychodzą od centrali, ani od Alexa Karstela, ale właśnie od naganiaczy i nie są dla Taxify w żaden sposób wiążąca. Słowem Drodzy, Naiwni i Ukarani Kierowcy Taxify jesteście w czarnej d. A niektórzy jak Przemek K. są w tej czarnej d. podwójnie. Zacznijcie rozwijać czerwony dywan na wizytę komornika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to się tylko kobietom dziwię, że z tego korzystają. Podjeżdża nieoznakowany samochód z kierowcą nieznanej narodowości i o nieznanej przeszłości, a ona wsiada nie wiedząc czy dojedzie do domu, czy obudzi się w burdelu w Hamburgu. I to wszystko by zaoszczędzić 2 złote.
Nie wiem czy takie "zaoszczędzić 2 złote". Ostatnio pierwszy raz miałem okazję jechać Taxifi z centrum miasta na Węglinek i zapłaciłem jakieś 10-12 zł mniej za kurs, niż bym miał jechać zwykłą taksówką. Kurs kosztował 18 zł, gdzie taryfą wyszłoby około 28-30 zł. Z punktu widzenia "konsumenta" to w d... mam lamenty taksówkarzy, jeżeli za to samo mogę zapłacić mniej.
 A telewizor kupiłeś od złodzieja bo był 2 razy tańszy niż w sklepie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to się tylko kobietom dziwię, że z tego korzystają. Podjeżdża nieoznakowany samochód z kierowcą nieznanej narodowości i o nieznanej przeszłości, a ona wsiada nie wiedząc czy dojedzie do domu, czy obudzi się w burdelu w Hamburgu. I to wszystko by zaoszczędzić 2 złote.
Nie wiem czy takie "zaoszczędzić 2 złote". Ostatnio pierwszy raz miałem okazję jechać Taxifi z centrum miasta na Węglinek i zapłaciłem jakieś 10-12 zł mniej za kurs, niż bym miał jechać zwykłą taksówką. Kurs kosztował 18 zł, gdzie taryfą wyszłoby około 28-30 zł. Z punktu widzenia "konsumenta" to w d... mam lamenty taksówkarzy, jeżeli za to samo mogę zapłacić mniej.
A telewizor kupiłeś od złodzieja bo był 2 razy tańszy niż w sklepie?
 Taksówkarz to nie adwokat czy lekarz, że muszę koniecznie iść do profesjonalisty. Ma ktoś prawo jazdy, samochód i jest trzeżwy? Nie ma problemu, jak mnie dowiezie z punktu A do B za rozsądną cenę to czemu nie. Co do przykładu z telewizorem - to czekam na promocje, żeby zapłacić mniej. Tu działa tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd by mi było wsiąść do takiego taniego podwozu. Szkoda, że konsumenci patrzą tylko na cenę, a nie na przykład na to, że obce super koncerny rozwalają nam gospodarkę. Wykoszą mikro przedsiębiorców to ceny za przejazdy wzrosną , proste. Nadziwić się tylko nie mogę osobom, które dla tej śmieszniej pracy nadstawiają karku, dorabiają zagraniczne firmy i jeżdżą po dumpingowych cenach... W zamian za pełną odpowiedzialność za np brak licencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazik O. Z pod pkp to Ty tak rządzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 I tym samym już masz jednego klienta mniej bo kierowca taxi nie zarobił  i ty też nie jest zarobić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniaczek niski w okularkach spod dworca PKP w taryfie zaparkowanej przed samymi schodkami z peronu, co żeruje na chińskich studentach i bierze 150 zł za kurs na Chodźki to dopiero patologia, za takich weźcie się drodzy inspektorzy z ITD
 naskoczyć mu możesz chory łbie - patologią to ty jesteś, bo jedziedz przez całe miasto za 12 zł i cieszysz się jak debil, że zarabiasz pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...