Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witryna tego sklepu przyciąga wzrok. Właścicielka: Warto pomagać. Dobro wróci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2019 r. o 14:34 Powrót do artykułu
Bardzo brzydko zostałam kiedyś przez tą panią potraktowana więc nie wierzę w te piękne słówka:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby to wszystko dla ludzi a jednak jakoś egoistycznie brzmi. Chociaż lepiej tak niż wcale ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobnych zmian i guzków w piersiach szczególne tych dużych często palpacyjnie się nie wymaca.Dlatego jednak badania obrazowe szczególnie mammografia po 50 roku (i u młodzych kobiet też) jest bardzo ważna i warto ją wykonywać raz na jakiś czas-naprawdę pokazuje dużo niewyczuwalnych pod palcami zmian chociażby mikrozwapnienia, których ani się nie wyczuje paluszkami ani nie widać ich na usg .Lecz samobadanie piersi jest również istotne i powinno być wykonywane regularnie przez każdą kobietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygooglalam nazwę i nic nie ma w google. na pewno dobrze jest napisana czy pani taka internetowo zacofana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygooglalam nazwę i nic nie ma w google. na pewno dobrze jest napisana czy pani taka internetowo zacofana?
 Sklep jest malutki i w sumie nie dziwi, że nie ma strony internetowej. Jest tam bardzo duzo klientów z osiedla, bo obok jest market i targ. Z tego co kojarzę właścicielkę, to bardzo miła i pomocna kobieta. Akcja jest super. Zdjęcie piękne i pożyteczne. Gablota w sklepiku, zawsze była i jest pomysłowa i piękna. Odkąd kupuję bieliznę w pepco, to rzadziej tam zaglądam, ale wystawy zawsze cieszą oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drobnych zmian i guzków w piersiach szczególne tych dużych często palpacyjnie się nie wymaca.Dlatego jednak badania obrazowe szczególnie mammografia po 50 roku (i u młodzych kobiet też) jest bardzo ważna i warto ją wykonywać raz na jakiś czas-naprawdę pokazuje dużo niewyczuwalnych pod palcami zmian chociażby mikrozwapnienia, których ani się nie wyczuje paluszkami ani nie widać ich na usg .Lecz samobadanie piersi jest również istotne i powinno być wykonywane regularnie przez każdą kobietę.
Dopiero na końcu piszesz, że samobadanie jest istotne i powinno byc regularnie wykonywane... Połowa ludzi przestała czytać Twój post już w połowie i nie doszła do tego ostatniego, kluczowego zdania. Samobadanie jest proste i kosztuje tylko parę chwil czasu i odrobinę systematyczności, żeby pamietać i raz na miesiac, np. po miesiaczce, po kąpieli, przed lustrem własnymi dłońmi zbadać własne piersi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda nie jestem komputerowym guru ale spieszę z wyjaśnieniem Fb od wielu miesięcy blokoje mi zmianę nazwy firmy ale pracuje nad tym  Do niedawna sklep nazywał się kredens bielizna W wyszukiwarce Google zmieniłam także nazwę ale chwilę trwa weryfikacja Pozdrawiam i dziękuję za cenneuwagi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedziłam to miejsce kiedy karmiłam piersią. Pani świetnie dobrała mi biustonosz w którym moje piersi nie wyglądały jak naleśniki a ja czułam się w końcu kobieco zakładając przylegającą bluzkę. Przy okazji bardzo Pani dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W to akurat nie uwierzę! Bzdura totalna. Kto jak kto ale Pani Jola jest bardzo kulturalną osobą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...