Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wizz Air pyta o Lublin

Utworzony przez FanPage Lublin Airport, 16 września 2012 r. o 12:27 Powrót do artykułu
A my zapraszamy na FanPage Lublin Airport na Facebooku:)
Ostatnio edytowany 16 września 2012 r. o 14:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy na FanPage Lublin Airport
Ostatnio edytowany 16 września 2012 r. o 14:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eindhoven NL !!!!! Na ch*j mnie to Oslo ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eindhoven NL !!!!! Na ch*j mnie to Oslo ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
połączenie z eindhoven baaardzo by się przydało!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ob więcej lubelski region[ Port Lotniczy Lublin ]miał połaczeń -i lotnisko się rozwijało tego życzy pasażer lotniska Ławica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bu ha ha. WIZZ AIR i RYANAIR (dwie największe tanie linie lotnicze operujące w Polsce) mają swe główne bazy na lotnisku w Modlinie (42 km na północ od centrum Warszawy), więc Lublin Airport będzie tylko wentylem. Poza tym bilety z Lublin Airport będą droższe niż z Modlina. Chodzi o kasę, czyli kalkulacje biznesowe. W Modlinie codziennie kręci się biznes na wielką skalę, w Świdniku startować i lądować będzie garstka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i na początku będą droższe, w końcu dla linii te lotnisko to też wielka niewiadoma. Zgadzam się jednak że przy obecnych cenach taniej jest pojechać na inne lotnisko np. Modlin taksówką - zupełnie poważnie jeśli leci więcej niż jedna osoba. Ja liczę na to że nasze lotnisko pozwoli także na podróże po kraju np. Gdańsk, Wrocław, Kraków. Tutaj skutecznie wypełni niszę jaką jest komunikacja po kraju drogami lub koleją - w każdą stronę długo i nieprzyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i na początku będą droższe, w końcu dla linii te lotnisko to też wielka niewiadoma. Zgadzam się jednak że przy obecnych cenach taniej jest pojechać na inne lotnisko np. Modlin taksówką - zupełnie poważnie jeśli leci więcej niż jedna osoba. Ja liczę na to że nasze lotnisko pozwoli także na podróże po kraju np. Gdańsk, Wrocław, Kraków. Tutaj skutecznie wypełni niszę jaką jest komunikacja po kraju drogami lub koleją - w każdą stronę długo i nieprzyjemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję właczyc do listy połączeń jeszcze loty do Szkocji (Edynburg lub Glasgow) i do Irlandii (Dublin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję właczyc do listy połączeń jeszcze loty do Szkocji (Edynburg lub Glasgow) i do Irlandii (Dublin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję właczyc do listy połączeń jeszcze loty do Szkocji (Edynburg lub Glasgow) i do Irlandii (Dublin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję właczyc do listy połączeń jeszcze loty do Szkocji (Edynburg lub Glasgow) i do Irlandii (Dublin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tere fere.Wielu zainteresowanych lotami z lubelszczyzny leci ze Świdnika i cieszy się że z Modlina nie muszą.Wiem z autopsji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez chcialbym przyleciec do Lublina z tanimi liniami lotniczymi ale niestety tanie linie juz nie sa tanie i latanie bardziej oplaca sie do chopina a nie do lublina. posdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSIMY O POLACZENIE Z RZYMEM JEST NAS TU B.DUZO OSOB KTORE MAJA JUZ DOSC WARSZAWY ,DOJAZD JEST DLUGI I NIEDOGODNE GODZINY LOTOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A srodkowa Anglia? Liverpool, Manchester lub West Midlands! Ostatecznie Birmingham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...