Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wjechał w pieszych koło hali Nova. Koniec procesu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2017 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Źle brzmi stwierdzenie, że miał feralny dzień. Feralny dzień jest wtedy kiedy spieszysz się do pracy a zapcha ci się ubikacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tam gdzie codziennie można kupić papieroski bez akcyzy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy natychmiast po zgarnięciu śmiecia zajęto i zabezpieczono jego wszelkie mienie oraz konta bankowe na poczet horrendalnych odszkodowań dla jego okaleczonych ofiar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Siedzi w celi, a Gity sprawdzają jak głębokie gardło ma ten cweeel. Odbyt mu spenetrowali wcześniej i od tamtej pory śmiga w pieluszce ,bo ciśnienia nie trzyma .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proces się zakonczył, a nie ma wyroku?! Mam nadzieje, że temu pismakowi mechanik też tak kiedyś taki numer wywinie i powie, że auto już jest zrobione. A jak zjawi się, to jeszcze silnika nie zmontowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA DOŻYWOCIE GO!! I SFINANSOWAĆ RANNYCH AŻ DO STANU ZDROWIA SPRZED WYPADKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha, ha, ha... Jestem robotem i nabrałem Dziennik Wschodni że nie jestem!! he, he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się czyta o tym jak pracują sądy, to krew się w człowieku gotuje. Pierwszy sędzia przeszedł w stan spoczynku, drugi kończy proces a na wyrok trzeba poczekać do kolejnej rozprawy. A to wszystko w oczywistej sprawie, może wyrobią się w dwa lata od wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wielka porażka. Czeka go kilkanaście lat w ciepłej celi, z telewizorem, play station i michą podaną za pieniadze chociażby tej babki którą potrącił. Masakra jakaś. Zadna to kara bo trafi pewnie do więzienia z pijakami nie płacacymi alimentów itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier z kolegami wizytuje przedszkole. W pewnym momencie pyta dyrektorkę: -Ile wynosi dzienna stawka żywieniowa? -15 zł. -Za dużo. Obniżyć do 7. Następnie odwiedza więzienie: -Ile wynosi dzienna stawka żywieniowa? - pyta naczelnika. -40 zł. -Za mało. Podwyższyć do 80. Stojący obok minister nie wytrzymuje i po wizytacji pyta: -Słuchaj, jaka w tym logika, że zabierasz przedszkolu a dajesz więzieniu? -A ty myślisz że jak nas zdejmą to do przedszkola poślą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do takiej klatki go wsadzić: ***s://***youtube.com/channel/uclip6bi2tp0fxp6lcp7whhw/videos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
youtube.com/channel/UClip6bI2tP0FxP6lCp7WhHw/videos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...