Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I to jest Polska właśnie. Gdyby to była posesja urzędasa to wycięli by po 3 dniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wynik mentalności w typie funkcjonariusza z zaboru rosyjskiego. I to dotyczy tak ustawodawców jak i urzędników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zmienić prawo. Mój teren -sadzę i wycinam drzewa jakie chcę. A terraz pielenuj za własne pieniądze (bardzo duże kwoty), jak zwali siękomus nagłowę tosąd i odszkodowanie (ewentualnie więzienie).    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tego na swojej działce nie posadziłem ani jednego drzewa. Bo problem ewentualnego wycięcia mnie do tej czynności zniechęcił całkowicie. Chore prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel miał leczyć na własny koszt drzewo, które było trute przez Miasto i mieszkańców przez spaliny i pyły, regularnie sypane solą na ulicy przez lata???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoje boisz się wyciąć?faktycznie chore -a co u nas nie jest? mamy bezkarnego mieszkańca, który konsekwentnie i podstępnie niszczy lipy. nikogo nie pyta tylko od lat podlewa jakimś świństwem a temu nie wszystkie się poddały bo stare z wielkimi koronami , to tej wiosny obciął gałęzie do samego czubka-bez liści chyba juz padną. a swoje dzialania tlumaczy ze mu liscie smiecą jesienia podworko.Lipy rosna po drugiej stronie ulicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...