Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Tora wróciła już na swoje miejsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2019 r. o 19:21 Powrót do artykułu
Przypomniał mi się taki dowcip o Żydach, ale nie mogę zacytować bo mnie wsadzą ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w Warszawie wiedzo co się dzieje na prowincji? Czy taka prowokacja przed wyborami służy Polsce? Co robią politycy polscy i czy dbają o nasz narodowy interes ojczyzny? Ja się tylko pytam czy jeszcze my w Polsce czy już w Izraelu? Ukrywają te sprawy przed prezesem Kaczyńskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale modlic się co niedziela do Żyda i Żydówki to nie problem , nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w Warszawie wiedzo co się dzieje na prowincji? Czy taka prowokacja przed wyborami służy Polsce? Co robią politycy polscy i czy dbają o nasz narodowy interes ojczyzny? Ja się tylko pytam czy jeszcze my w Polsce czy już w Izraelu? Ukrywają te sprawy przed prezesem Kaczyńskim?
 jak sie wydaje na pewną  budke o dziwnej nazwie 300 mln naszych pieniędzy i oddaje pieczę nad budką innym ,a zostawiając budżetowi wszelkie opłaty ,co sądzić o takim głupim kraju? czy to ch... czy kamieni kupa? sienkiewicz miał racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst chaotyczny i niechlujny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po tym co o nie Żydach pisze i mówi Josef Owadia , Joel Mergui , Adam Szechter, J.T. Gross itp. itd. to tą Torę puściłbym z falami Bugu. Bo po cholerę im ona skoro ją czytają i nic z niej nie rozumieją .... chociażby taki Michael Schudrich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ci pejsaci, a nie można tych papierów wysłać do Izraela aby sami się tym opiekowali skoro to jest taka cenna makulatura. Nasze podatki można wydać bardziej sensownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Żydzi nie wzruszają się tak nad zarośniętymi kirkutami i niszczejącymi odzyskanymi przez siebie budynkami np. synagogą w Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jej miejsce jest w Izraelu. 500 lat historii żydów w Polsce i wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest ze bohatera który uratował torę nazwano pijaczkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...