Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
....wspaniała akcja! Podobnie do poprzednich lat scedowałem kilka "fantów" na licytacje i bardzo chętnie dołożę do skarbonek. Wspólnie z partnerką ustaliliśmy, że (o ile wejdzie w życie) każde 500 zł.. na syna zostanie odłożone, aby podczas następnej edycji całą kwotę przekazać na WOŚP. Oboje zresztą byliśmy wolontariuszami w naszej wczesnej młodości ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Juras posiada aż cztery spółki poza orkiestrą .To mnie zaciekawiło i nie jest to dokańca jasne powinien być czysty jak żona cezara ,a tak sam rozkłada tą firme.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Parczewie nie będzie sztabu WOŚP .  Buraki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed pobudzeniem szlachetnych pobudek warto wcześniej zapoznać się z Kompendium „Wielkiej Ściemy” na stronie Kontrowersje.net. Naiwność kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak cię stać na danie tych pieniędzy (500x?) owsikowi, to daj na Caritas bo wiadomo ze pójdzie dla biedoty wykorzystywanej przez kapitalizm. To jedyna organizacja co dba o prawdziwych wyssanych ze wszelkiego dobra Polaków. Żydy sami se poradzą bez tych pieniędzy. Polska musi podnieść się z kolan i walczyć z wrogami katolickiej ojczyzny, bo tylko pod tem krzyżem i tez pod tem znakiem Polka jest Polką, a Polak Polakiem.... Jak mowi piesn patriotyczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligencja Lublina nie zadaje się z Owsikiem i wie na jakie tory skierować pieniądze, które mieli by wzucic do skarbonki żebraków. Rząd ma mandat i powinien już rozprawić się z naciąganiem na litość i kłamstwo skarbowo bankowe. Poczytajcie prawdziwie Polskie media i dowiecie się co i jak ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDZIWE POLSKIE MEDIA dzisiaj na ULICY.TVN-24 jest sprawozdanie ''WOLNE''info pokazuje jakiś rozwalone domy.Ciekawe kiedy reaktywacja WOLNEJ EUROPY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przez "was" dam na WOŚP w tym roku 2 razy więcej niż w poprzednim czyli ze 20 tysięcy, bo mam. A wy jak nie chcecie dawać to przynajmniej nie oczerniajcie całej akcji bo nikt nikogo do niczego nie zmusza. Miejcie tylko na tyle odwagi i jaj że jak będą wasze dziecko czy was samych musieli ratować sprzętem WOŚPu to powiedzcie od razu ze sobie tego nie życzycie. Tak, miejcie na tyle odwagi cywilnej żeby to zrobić bo tylko tak możecie pozostać w zgodzie z samym sobą. Tylko nie przeszkadzajcie, nie negujcie, nie bądźcie złośliwi. I jakkolwiek to wygląda to cała akcja WOŚPu jest dobrowolna i każdy kto wrzuca do puszki godzi się na wszystkie zasady. Zajmijcie się może przewałami swojego kościoła jak Was pruje z kasy, bogactwami Watykanu, furami swoich księży, bo oni mają od Was "pod korek" kasy a Wy "dobre" słowo i biedę po pachy od tego co niedzielnego sponsoringu. Szanujmy i kochajmy się nawzajem bo tak uczy tego religia i cała wiara katolicka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic Nikomu nie dam !!! To dla mnie powinni dać bo nie mam!!! Gdzie jest moje 500 zł na każdego kota , które obiecał Pan Prezes Jarosław???? Moja stara już 10 kotów adoptowała a pieniędzy jak nie widać tak nie widać  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caritas? potrzeby coraz większe, świeczki coraz mniejsze :DD.  Zrób na złość kociołkowi, dorzuć więcej Owsiakowi!!!! Jak zawsze dawałem symboliczna złotówkę tak teraz 100 zł pewne, jutro (już wrzuciłem 50). Tak jak i moi znajomi :).   Klerowi wydaje się że ma wyłączność na zbieranie kasy... o taka wała!   Koperta + Musi + Być !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Burmistrza PARCZEWA - PARCZEW BEZ WOŚP bo BURMISTRZ PiS - przedtem nie przeszkadzało nic!Ten sam burmistrz licytował złote serduszka, ale guru Kaczyński zabronił i burmistrz sie słucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem film na yu tubę jak Urban zbiera datki dla Jurasa a nie WOŚP  i szyderczo się smije .Juras jest w sporze sądowym z Matka Kurką i o tym media nie piszą i gdzie tu wolne media boją się czy celowo to przemilczają tak jak u Niemców molestowanie kobiet przez hordy arbow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj ten film
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj ten film
Jest nawet więcej jak Urban wyjmuyoye sztuczną szczękę i chce przekazać na licytację .Wejdz na you tubę w wyszukiwarkę tam jak na dłoni, troszkę trudu i wszystko jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przez "was" dam na WOŚP w tym roku 2 razy więcej niż w poprzednim czyli ze 20 tysięcy, bo mam. A wy jak nie chcecie dawać to przynajmniej nie oczerniajcie całej akcji bo nikt nikogo do niczego nie zmusza. Miejcie tylko na tyle odwagi i jaj że jak będą wasze dziecko czy was samych musieli ratować sprzętem WOŚPu to powiedzcie od razu ze sobie tego nie życzycie. Tak, miejcie na tyle odwagi cywilnej żeby to zrobić bo tylko tak możecie pozostać w zgodzie z samym sobą. Tylko nie przeszkadzajcie, nie negujcie, nie bądźcie złośliwi. I jakkolwiek to wygląda to cała akcja WOŚPu jest dobrowolna i każdy kto wrzuca do puszki godzi się na wszystkie zasady. Zajmijcie się może przewałami swojego kościoła jak Was pruje z kasy, bogactwami Watykanu, furami swoich księży, bo oni mają od Was "pod korek" kasy a Wy "dobre" słowo i biedę po pachy od tego co niedzielnego sponsoringu. Szanujmy i kochajmy się nawzajem bo tak uczy tego religia i cała wiara katolicka.    Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcemy wiedzieć, czy prawdą jest, że dwie córki Owsiaka studiują na prywatnych  uniwersytetach w USA, gdzie miesięczny koszt pobytu, wraz z opłatami,jest rzędu kilkudziesięciu  tysięcy USD. Niech pan Owsiak potwierdzi lub zaprzeczy!! jeżeli jest to prawda, niech wyjaśni skąd ma na to pieniądze??Dlaczego pan Owsiak gardzi polskim systemem oświaty,posyłając córki na studia do USA?? Zawsze deklarował,że jest wielkim patriotą, chce wiele zrobić dla kraju, a tymczasem wysyła córki do USA, za ciężkie pieniądze !!Gdzie jest jego patriotyzm?? Wszak przyjął, z rąk prezydentów,wszelkie możliwe odznaczenia ,krzyże i medale!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam takich jak wyżej to.... 1000zł dla Owsiaka! Idziemy na rekord!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam takich jak wyżej to.... 1000zł dla Owsiaka! Idziemy na rekord!!!!
Daj 2000 bo nie będzie rekordu jeleni coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman Pazdro....nie będę rozwodził się na temat twojej małostkowości graniczącej ze spiesznością. Mnie nie interesują córki Pana Owsiaka tylko aspekt społeczny Jego działalności... Osobiście znam kilka osób z Lublina, których dzieci studiowały lub studiują w USA, Szwajcarii czy we Francji... Moje kończyły medycynę w Lublinie, ale praktyki odbywały w Austrii. Znaczy to, że jesteśmy malwersantami lub innego rodzaju złoczyńcami? Jesteś nikim i stawianie żądań wobec twórcy WOŚP świadczą o megalomanii. Cała organizacja dokumentuje swoje działania i na pewno jest wnikliwie sprawdzana. Jeśli nawet nie, to będę z nimi do końca chociażby po to, aby takim bęcwałom, jak Ty zagrać na nosie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman Pazdro....nie będę rozwodził się na temat twojej małostkowości graniczącej ze spiesznością. Mnie nie interesują córki Pana Owsiaka tylko aspekt społeczny Jego działalności... Osobiście znam kilka osób z Lublina, których dzieci studiowały lub studiują w USA, Szwajcarii czy we Francji... Moje kończyły medycynę w Lublinie, ale praktyki odbywały w Austrii. Znaczy to, że jesteśmy malwersantami lub innego rodzaju złoczyńcami? Jesteś nikim i stawianie żądań wobec twórcy WOŚP świadczą o megalomanii. Cała organizacja dokumentuje swoje działania i na pewno jest wnikliwie sprawdzana. Jeśli nawet nie, to będę z nimi do końca chociażby po to, aby takim bęcwałom, jak Ty zagrać na nosie...
Juras sam rozwala swoją firmę ,za dużo jest niejasności między WOŚP a społkami córkami do końca tego nie wyjśnił i tu leży problem .Ty graj nawet do końca wszchświata Twoja wolą ,a Juras to gra na nosie już 24 raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...