Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woda z zalewu będzie spuszczona, czy nie? Decyzja w sprawie przejęcia zarządu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Ręce precz od zalewu, od rzeki. Precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w latach 90-tyh woda z zalewu była spuszczona jak remontowali czoło tamy. na dnie zbiornika pełno było różnych śmieci i sprzętu wędkarskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce precz od zalewu, od rzeki. Precz!
 To co nie mogę sobie rąk umyć w zalewie? A to czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....eksperci PiS nie ustają w wysiłkach, aby znaleźć cos nowego do spieprzenia. To jest po prostu żałosne, ale także bardzo kosztowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawwwwooooooo w końcu będzie to zbiornik z prawdziwego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spuszczą, może znajdą się moje pieniądze z komuni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..........>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..........>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna klęska obecnego prezydenta... a zapowiadał, że nie odda zalewu :) Lekka nieznajomość przepisów prawa panie prezydencie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spuszczenie wody to konieczność. Bez tego nie można dobrze oczyścić dna. Wszystkie inne działania bez spuszczania wody to pudrowanie trupa i przekonywanie, że żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodi tylko o pieniądze dla kolesi ze spółki. Obacycie. Nad Soliną już to wszystko przerabiają. Przycumowanie łódką do wysepki jest nawet płatny. A czyszczenie zalewu będziecie widzieć jak świnia niebo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ PAŃSTWA , TYLKO DZIECINNA NAIWNOŚĆ MOŻE BYĆ UZASADNIENIEM OWYCH POCZYNAŃ...TEGO RODZAJU ZABIEGI WYKONYWAĆ MOŻNA BEZ NISZCZENIA RYBOSTANU PODOBNIE JAK W INNYCH AKWENACH BORYKAJĄCYCH SIĘ Z PODOBNYM PROBLEMEM...JEDYNYM ARGUMENTEM...DRUGIM DNEM...IM WIĘKSZA INWESTYCJA TYM WIĘCEJ PIENIĘDZY POCHŁONIE A CO ZA TYM IDZIE...WIADOMO...PONAD TO...TONY RYB TO DODATKOWE PIENIĄDZE ...NATURALNIE ŻE JEST PROBLEM , LECZ KTOŚ POWINIEN Z ZEWNĄTRZ PATRZEĆ NA RĘCE KTÓRE TAK CHĘTNIE RWĄ SIĘ DO ROBOTY....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać, kto wchodzi do grona ekspertów, bo obawiam się, ze mało w gronie ekspertów ekspertów zasiada.... Nie ma potrzeby spuszczać wody, wystarczy tak jak było w pierwotnych planach wykopać zbiornik osadowy przed mostem na Cienistej. Pogłębiarki i koparki na pływających pomostach bez problemu wybiorą osady. Przy obecnym stanie wody, zbiornik będzie napełniał się z 10 lat (może krócej jak członkowie spółki będą urządzać biby i sikać do rzeki). Wodniakom zostanie Nielisz, Tarnobrzeg, Wisła i Wieprz...a rybacy (tj "wendkarze" zaczną chlać z żalu w domach, wcześniej przynajmniej chlali na świeżym powietrzu ....). Spuszczenie wody zniszczy całkowicie ekosystem zalewu na kilkanaście lat, o tym uczą już w szkole podstawowej, ale gdzie tam u polityłków szukać tak wysokiego poziomu wiedzy w dziedzinie ekologii. Jednym słowem pozostaje nam sprowadzenie nad zalew jakiegoś zagrożonego gatunku i w stylu PO skarga do KE, że szubrawcym "chcom" zubożyć przyrodę o gatunek chroniony. Tu prośba do ornitologów - jakiego ptaka sprowadzić, bo mój nie ma takiej siły przebicia i w wodzie szybko się kurczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie " KTO TO JEST? "Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2018 roku, na podstawie ustawy Prawo Wodne z dnia 20 lipca 2017 roku (Dz. U. z 2017 r. poz. 1566), zostaje utworzona państwowa osoba prawna Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie." KTO TO JEST IMIENNIE PAŃSTWOWA OSOBA PRAWNA? POWSTAŁO TO COŚ W TYM ROKU, A JUŻ ZARZĄDZA.................... SKĄD SIĘ WZIĄŁ TEN "TWÓR"? ................................ KTO ZA TYM STOI I JAKIE PIENIĄDZE ZA TYM IDĄ????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TRYBIE PILNYM! Szybko spuścić wodę. Bystrzycę puścić w kanał, bocznym torem. Wprowadzić archeologów i ipn. Następnie zasypać wszystko gruzem, plastikiem, aluminium itd. Postawić bloki i cieszyć się kasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kałozbiornik nielisz i kłozbiornik zemborzyce. ZNISZCZYLIŚCIE BYSTRZYCĘ I WIEPRZ DOKTORKI Z D..Y STRONY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz, panie wojewodo, czekamy na powstanie Państwowego Gospodarstwa Rybnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Żuk nic nie zrobił dla zalewu i raczej nie zamierza robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spuszczą wode wyłowią ryby na handel itak to zostani na następne 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie wiemy co zrobimy ale zrobimy cos tam cos tam, żenada!!!! Spuścimy ale gdzie??? Do Bystrzyca czy Czerniejowki czy w czynie społecznym każdy weźmie litr wody do domu na pamiątkę???!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...