Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciech Cejrowski studentem KUL (wideo)

Utworzony przez Maniek, 12 marca 2010 r. o 16:08 Powrót do artykułu
Do pederastów i lesbijek nic nie mam o ile to nie dotyczy mnie lub mojej rodziny ! A tak naprawdę to nawet czaem lubie popatrzeć na zabawiające sie panie ale tych drugich to się brzydzę ! Tuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cejrowski....honor....i KUL! Co stalos sie z nasza uczelnia? Uniwersytet slawny z liberalizmu, niecheci do zamordyzmu i dazeniu do wolnosci przyciaga do siebie takich osobnikow. Hm....los potrafi platac figle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojtek jest na trzecim roku (licencjat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wojtek Cejrowski chcę się poprostu PRZEWRÓCIĆ i zmienić swoje pogłądy po ukończeniu studiów w KUL. Zobaczymy jaki wpływ będzie miała Alma (nie ta z Olimpu) Mater na niego. Może przyklei się i do niego troszeczke tolerancii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To okropne że pozwalają takiemu pajacowi na takie żałosne wypowiedzi.Mamy okres przed WIELKANOCNY.Jego wystepy to wstyd i hańba jako Katolik tak opluwa innych ludzi to chyba Antychryst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka uczelnia tacy studenci (i doktorzy np.Juszczenko.Mimimichnik....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre komentarze nie dość, że są beznadziejnie głupie, to jeszcze śmierdzą PRL-em. Student ma studiować - to jego obowiązek; a jego poglądy to jest jego sprawa. Nic nikomu do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech studiuje gdzie chce. Na kulu, a może też na Akademii Bezpieczeństwa Wewnętrznego - na jedno wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY WIECIE CZYM RÓŻNI SIĘ SŁOWIK OD WRÓBLA? SŁOWIK UKOŃCZYŁ STUDIA DZIENNE, A WRÓBEL STUDIA ZAOCZNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat skończyłem studia dzienne, a potem kolejne studia zaoczne (doktoranckie) i wiem, że na kul - u pracują "uczeni" z dawnej Akademii Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jeżeli ktoś nie chce wierzyć, to niech dokładnie przestudiuje życiorys np. Pana profesora Skoczylasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumię dlaczego może w społeczeństwie funkcjonować coś takiego jak Nieznalska czy Legierski i im podobni, a kwestionowana jest normalność oparta na odwiecznej tradycji ,na normach społecznych .Nie rozumię jak ktoś może usiłować piec chleb z plew a ziarno wyrzucić do kompostnika-bo tylko takiego można tu użyć porownania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to świadczy kolejny raz o poziomie studiów.gość chce studiować.Proszę nieważne ,że środek roku,nieważne,że nie przyjdzie na zajęcia.Dotację i tak się wyciągnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świadczy o tobie, przede wszystkim. O twojej zawziętości; o głupocie już nie powiem. Skąd wiesz, żw WC przyszedł w połowie roku, skoro jest na III roku ? Ale, gdyby nawet nie, to przeciez zdarza się, że ktos wznawia studia od letniego semestru. Zdarza się, że ktoś studiuje indywidualnie. Widać nie miałe/aś za wiele do czynienia z uniwersytetem, co najwyżej z WUML-em (Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu Leninizmu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szacunek panie Wojtku! normalny facet w tym POpier***nym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka uczelnia taki student
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Nie rozumię dlaczego może w społeczeństwie funkcjonować coś takiego jak Nieznalska czy Legierski i im podobni, a kwestionowana jest normalność oparta na odwiecznej tradycji ,na normach społecznych .Nie rozumię jak ktoś może usiłować piec chleb z plew a ziarno wyrzucić do kompostnika-bo tylko takiego można tu użyć porownania
To ziarno jest coś robaczywe Jak określisz człowieka który z powodu lenistwa nie zdał egzaminów? Kolejny rozwrzeszczany prawie-magister ma być jakimś wzorem moralnym dla Ciebie i Twoich dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenię p. Cejrowskiego za to że nie jest poprawny politycznie i wyraża głośno swoje oceny odnośnie patologii i dewiacji. Brawa dla pana Wojtka. Poza tym z przyjemnościa oglądam jego programy podróżnicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubie gościa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow napisał:
To ziarno jest coś robaczywe Jak określisz człowieka który z powodu lenistwa nie zdał egzaminów? Kolejny rozwrzeszczany prawie-magister ma być jakimś wzorem moralnym dla Ciebie i Twoich dzieci?
Wole żeby Cejrowski był dla mnie wzorem moralny gdyż nie kręci odnośnie swojego wykształcenia jak inni pseudo uczeni - Wałęsa ,, mgr" Kwaśniewski , ,,PROFESOR" Bartoszewski - z resztą jeśli tak upośledzeni ludzie jak Pani Senyszyn mogą mieć Prof. przed nazwiskiem to dochodzę do wniosku, że lepiej być inteligentnym człowiekiem po zawodówce niż idiotą z profesurą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniesmaczony napisał:
To okropne że pozwalają takiemu pajacowi na takie żałosne wypowiedzi.Mamy okres przed WIELKANOCNY.Jego wystepy to wstyd i hańba jako Katolik tak opluwa innych ludzi to chyba Antychryst.
To nie żryj popsutych jajek swego koguta to i smak poczujesz właściwy ! A wypowiadać swoje opinie wolno każdemu a że dobrze gadał to i słuchało dużo ludzi więc żałosny nie mógł być . Antychryst czy nie ale w jego świetnych programach nie widziałem aby miał ciągoty do innego kochania co z Twojej wypowiedzi wynika jako prawie pewność więc daj se na luz siądź na rower i popedałuj w stronę słońca może to Cię oświeci albo sprowadzi na normalną drogę . A i nie mieszaj w tych jajach Wielkanocnych bo Józiek może Ci ekskomunikę rypnąć i nie wyjdzie to na zdrowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...