Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" to jest opowieść o miłości w nieludzkich czasach - mówi Smarzewski " tak według niego mają Polacy zapamiętać Wołyń ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film oparty jest na prozie Stanisława Srokowskiego. Z tego co wiem, Pan Stanisław był przy pisaniu scenariusza. Więc jestem spokojny o WYNIK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, że będzie  , jak pisał wcześniej jeden  z internautów  pokazane 300 sposobów mordowania Lachów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekuję od reżysera ,że pokarze prawdę o Ukraińcach . Prawdę o tym jakimi są złymi ludźmi . Myślę ,że pan reżyser nie ośmieszy Polaków i nie oczyści potworów z UPA jak to dzisiaj w Polsce bywa . Tak dziś czarne jest białe i odwrotnie. Proszę też w filmie pokazać idę UPA „ Pamiętaj Lasze aż po San nasze” . Jak można było coś takiego dzieciom zrobić , jak można . Nie mogę spać , jeść jak o tym myślę . Zwariować można. Oczekuję od Pana reżysera Prawdy , prawdy i jeszcze raz prawdy . Musimy o Wołyniu pamiętać , musimy .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę tu pewien postęp w relacjach Polsko -Ukraińskich mający na celu pokaz tego co dzialo się naprawdę na ziemiach II Rzeczypospoitej. Wszystkie zło powinno być napiętnowane a nie gloryfikowane i tu miedzy innymi o to chodzi. Pozdrawiam i życzę dobrych zdjęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam niecierpliwie na pełen męczeństwa film o rzezi Polaków na Wołyniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuję panu  Smarzowskiemu za trud podjęcia realizacji tego filmu, z poszanowaniem-Lusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...