Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda Lech Sprawka wprowadził zakaz używania petard w całym woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2019 r. o 13:30 Powrót do artykułu
Kurcze a tak sobie chciałem z kapiszona strzelić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram PIS-u, ale popieram ten zakaz. W zeszłym roku, po świętach kilkanaście samochodów stojących na parkingu, miało wklejone w lakier (na dachach) pozostałości po fajerwerkach. Nikomu nie życzę tak zniszczonego samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Bardzo popieram i dziękuję w imieniu zwierzaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku jest takie rozporządzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNY MARTWY ZAKAZ - PODAJCIE MI CHOCIAŻ 1 PRZYKŁAD NAŁOŻENIA GRZYWNY NA IDIOTĘ ODPALAJĄCEGO FAJERWERKI - KIEDYŚ BYŁO TO W LECIE W KRAŚNIKU ZWRÓCIŁEM SIĘ DO POLICJANTÓW NIBY ZABEZPIECZAJĄCYCH MECZ BY ZROBILI PORZĄDEK Z DEBILAMI ODPALAJĄCYMI PETARDY - DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE ONI NIE SĄ OD TEGO BY SIĘ GANIAĆ Z GÓWNIARZAMI PO LESIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram PIS-u, ale popieram ten zakaz. W zeszłym roku, po świętach kilkanaście samochodów stojących na parkingu, miało wklejone w lakier (na dachach) pozostałości po fajerwerkach. Nikomu nie życzę tak zniszczonego samochodu.
 Januszu akurat to się zmieni bo w sylwestra można..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cyk odpalamy Dum Bum :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorwał się tylko do władzy i już będzie tu rządził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Janek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie wprowadził całkowitego zakazu używania petard przez cały rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze zakaz spożywania śledzi i wnoszenia materiałów łatwopalnych pod obrus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wigilijnym bigosie zawsze mam soczyste bąki do złudzenia przypominające wybuch petardy. Stresuje się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie wprowadził całkowitego zakazu używania petard przez cały rok
 Na szczęście to w sumie tylko trochę ponad miesiąc i jakoś da się ten zakaz przetrzymać. A przez resztę roku można sobie spokojnie strzelać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajerwerki powinny byc odpalane tylko w wyznaczonych do tego miejscach, najlepiej jednym lub dwoch w miescie. Niestety w ostatnich latach nawaleni debile odpalaja je z balkonow i dachow blokow mieszkalnych (nawet nie chce sie takiemu wyjsc na jakis plac). Wybuchaja kolo okien itp a chyba nie musze pisac jaka to trauma dla zwierzat trzymanych w domach, malutkich dzieci itd. totalna wolnoamerykanka a wiadomo jak sie wisniakowi na za duzo pozwoli to wlezie na leb i nas.a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** biorę cały Arsenal jadę w pasterke na litewskie robić armagedon nikt nie zabroni nam żyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Radawczyku niech wprowadza zakaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba cie suty pieko. 10-cio calowe moździerze już czekają. Futryny będą drżały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A muj Seba terz cały czas stżela. Ostatnio stżelił z uha i go teraz dópa piecze a pod celom ma ksywe Kakao
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lesiu,zabrobić to ty mi możesz,hehe wiesz czego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że kilku jest takich, którzy oburzają się ~ podobnie jak na zakaz jazdy pod wpływem... No, to gratuluję odnalezienia drugiego dna swojej mądrości ! Wesołych i Spokojnych wszystkim ludziom dobrej woli !! Uważajmy na siebie. Takim dzbanom wszystko może ztrzelić do łba, a później tragedia na całe życie. Dla nich, może odsiadka, ale w większości żaden powód do zmartwień - to są po prostu osobniki, za których trzeba uważać, na których trzeba uważać i na których nie ma sensu zwracać uwagi - tym bardziej, że w większości to pijane siusiumajtki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...